Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas miatt nagyon magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas miatt nagyon magam alatt vagyok. Hogy felejthetnek gyorsabban? Elso keteves kapcsolatom volt es meg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Soha nem tudnam megolni magam, mert az eletembe minden tokeletes a parkapcsolaton kivul....megis csomiszor azon agyalok milyen lenne vizbefulladni vagy begyogyszerezni magam. Miert? Hogy mulhat ez el???
2016. aug. 7. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyennel viccelni sem szabad. A tavalyi szakítás után én is nagyon magam alatt voltam de ezek az érzések idővel elmúlnak. Erőltetni semmit sem szabad. És végig kell azt is gondolni hogy mi hiányzik, ő vagy a kapcsolati biztonság? Nekem sokára jött el az igazi válasz és sokkal jobb lett, mára már tökéletesen vagyok.
2016. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan ebben a cipőben járok nekem most lépett le a mennyasszonyom öt éves kapcsolatról beszélek. De nekem már volt ennél hosszabb kapcsolatom is. Így tudom ilyenkor olyan mintha elgázolt volna a gyorsvonat. Mint amikor kitépnek a lelkedből egy darabot. Sajnos nem tudsz gyorsabban felejteni. És nem is szabad sürgeti, mert azzal csak elnyújtod a dolgot. És nincs recept, a fájdalomra. Nekem pl semmi nem jön be ilyenkor. Hiába megyek barátokkal találkozni, vagy bulizni csak álok mint egy zombi és kattog az agyam. Legjobb lenne ha időt lehetne ugrani. De hidd el, bármennyire kemény is neked és nekem tudom, hogy szép lassan enyhülni fog a fájdalom! Nekem másfél-két évembe telt az első hosszabb kapcsolatom kiheverése. A kritikus időszak pedig fél év volt.
2016. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!