Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk de annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Szakítottunk de annyira lezáratlannak tűnik ez az egész, én még szeretem de ő játszott arra rá, hogy kimondjam. Van esély, hogy visszajön mikor belátta, hogy hülyeséget csinált?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet egy kicsit hosszú lesz ezért köszönöm annak aki fordít rá időt, hogy elolvassa.


Fél évig voltam egy lánnyal akivel imádtuk egymást. Izzott a levegő körülöttünk, tényleg minden a lehető legjobb volt. Esküvőt terveztünk meg gyereket (korán akar szülni). A barátaimnak azt mondta 2 hónappal a szakítás előtt, hogy velem le tudná élni az életét, úgy érzi én vagyok a nagy Ő.


Volt egy szakításunk mert ő nem érezte azt, hogy én szeretem ami akkora baromság mint a ház mert mindent megtettem azért, hogy éreztessem vele. Romantikus vacsorák, virág a munkahelyre, virág csak úgy random, elmosogattam, csokit hagytam az ágyán, hogy mikor fáradtan hazaér jól essen neki, stb. Folyamatosan programokat csináltunk, nyaralás szervezve, stb.

Akkor úgy végződött, hogy ő neki gondolkodnia kell ezért hazament vidékre és az utolsó nap mikor balcsin voltam szakított.


Megbeszéltünk mindent, megfogadtam, hogy még jobban fogom vele éreztetni, jobban bújtam hozzá erre az egyik reggel azt mondta "most úgy érzem te akarod jobban pedig eddig én akartam".


NEM TUDOK KIIGAZÓDNI EZEN, mindegy pár napig minden happy volt.


A barátaim esküvőjén voltunk ahol szintén a barátaimnak mesélte, hogy tervezi a mi esküvőnket, jövőnket, nyaralásunkat és azt mondogatta, hogy kellett nekünk ez a szakítás mert így jobb lett és rájöttünk mit veszítettünk volna mindketten.


Napokra rá megint furcsa lett, tartózkodó, flegma, észrevettem, hogy a volt pasijával megint beszélget mikor letisztáztuk, hogy ez nem játszik nálam (könyörgött, hogy ne haragudjak rá mikor a kapcsolatunk 2. hónapjában rajtakaptam) (A srác fűzte de viszonylag elutasító volt a bnőm)


Akkor is megmondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik erre az volt válasz, hogy akkor essen rosszul.


Nem bírtam a belső feszkót mert napokig nem keresett pedig megmondtam neki, hogy bármiben mellette állok és szeretem.


Végül én mondtam, hogy úgy érzem jobb lenne külön mert már nem bírtam a belső feszültséget meg hogy nem akar velem lenni, nem keres.



Titkon bízom abban, hogy észreveszi magát, hogy mindent megtettem érte és visszajön.


Szerintetek van erre lehetőség?


23/F 21/L



2016. aug. 9. 10:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Abban bízok, hogy ez csak pillanatnyi agymenés és minden a régi lehet vagy annál esetleg jobb ha rájön, hogy mennyi mindent megteszek érte és tényleg szeretem.
2016. aug. 9. 10:46
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Te tényleg ennyire süket és vak vagy?!


Az csak színjáték részéről, hogy köztetek minden csodás, és esküvőt és gyereket tervez. Ez kifelé szól, gondolom az a célja, hogy a közös ismerősök elmondják az exének, hogy ő most milyen kur.vára, rohadtul boldog egy másik pasival.

Egyébként pedig odavan az exéért még mindig, és időnként fellángol benne, hogy őt akarja. Ilyenkor kell egy mondva csinált indok, hogy miért költözik haza, meg miért akar szünetet/szakítani. De mivel a másik pasival nem úgy alakulnak a dolgok, ezért újra terítékre kerülsz, hogy féltékennyé tegye.


Nagyon is jó döntés volt, hogy kiadtad az útját, és ne is fogadd vissza. Ez a nő nem tudja, mit akar, tökéletesen éretlen, eszedbe ne jusson elvenni és gyereket csinálni neki!!!!

Azt olyan nővel kell, aki elsőre is tudja, hogy te kellesz neki, nem játszik ilyen húzd meg-ereszd meg-et, és nem vágyakozik más pasi után.


Akkor is csapd rá az ajtót, ha ő megy a küszöbödet nyalni!!!


Rendes, aranyos srácnak tűnsz, aki még tudja, mi a romantika. Hidd el, hogy fogsz olyan lányt találni, aki a két kezét összeteszi, hogy összetalálkozott veled, és értékelni fog!


35/n

2016. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm és az eszem pontosan tudja, hogy az igazságot mondod ami tényleg történik a szívem mégse akarja elhinni. Bolond vagyok és azt is tudom, hogy egy férfitól ez szánalmas picsogó viselkedés. Csak sajnos nem tudok mit tenni.


Mellesleg a volt pasija tönkretette az életét (drogos, volt meg alkesz, nem foglalkozott vele) Tényleg ez kell neki?

2016. aug. 9. 11:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az ő exe és az én barátaim nem ismerik egymást. A közös barátokat arra értettem, hogy a lány és az én barátaim.
2016. aug. 9. 11:09
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Figyi:


1:színjátszás volt a kapcsolatotok 85%-a

2: mégha szeretne is; nő kb az esetek 1%-ában látja be/gondolkozik el azon, hogy elbaxott valamit.


Ne várj rá. Nincs lehetőség. Ha visszajön, akkor is csak használni akar téged.


26/F

2016. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Egyszerű pszichológia, és mindketten ennek estek áldozatul.

Minél több energiát fektetsz egy kapcsolatba, annál kevésbé tudod elengedni, ha nem kaptál belőle vissza semmi pozitívat. Vissza akarod kapni a befektetésed.


Ugyanaz a hülye agyi mechanizmus, ami miatt az emberek beledobálják a fizetésük egy játékgépbe, mert nem igaz, hogy most sem jön ki a három cseresznye, pedig már mennyit beledobtál, és most már mindenképp ki kell venni belőle, hogy ne bukjál. Aztán ha havonta belevert 150 ezret apránként, és egyszer kivesz 30 ezret, akkor örül, hogy mégiscsak megérte, és folytatja.


A rossz kapcsolatok is így működnek, hogy befektetsz egy csomó energiát, (lásd a csokik és mosogatás...), és ha kapsz valamit vissza (mikor másoknak áradozik, micsoda pár vagytok), akkor még többet fektetsz bele. Mert már nem akarod veszni hagyni azt az időt/energiát, amit beleadtál.


Értem én, hogy szereted még.

De ennek vége.

Ha most újra összejöttök, csak húzzátok az agóniát tovább. Legyen mondjuk még három hónap kínlódás... Ez alatt a három hónap alatt már kihevernéd, és lehet, hogy más mellett megtaláltad volna a boldogságot. Gondolj erre, mikor újra akarod vele kezdeni.

2016. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy erre szakítotok időt, hogy nekem írjatok. Köszönöm
2016. aug. 9. 11:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Mitől szerencsétlen? Attól, hogy normálisan viselkedek egy nővel? Sz@r lehet az életed ha engem szerencsétlennek tartasz akkor te mi lehetsz?
2016. aug. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!