Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit csináltatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit csináltatok, hogy jártatok el?

Figyelt kérdés

24/F vagyok. Vége lett a két és fél éves kapcsolatomnak kb. két hete. Nem szeretnék kibékülni még ha lehetne sem, mert tudom elpazarolt idő lenne. Mégis vegyes érzéseim vannak olyan szempontből, hogy egyik nap azt érzem, hogy még élni akarok, szabad lenni, csajozni, pár egyejszakás kaland, ismerkedni stb, masik nap meg elképzelem, hogy rövid időn belül megismerkedek egy sokkal jobb lánnyal és egy sokkal jobb kapcsolatba leszek. Aztán ismét eszembe jut, hogy az sem rossz, de akkor az előző dolgokból nem tudok semmit megtenni, nem tudom kiélni magam.

Nem hiányzik, csak a szex, nem beszélek vele, minden emléket, képet töröltem stb. Találkoztam már lányokkal, beszélgettünk, de nem nagyon mozgattak meg.

Szerintetek mit ajánlatos ilyenkor tenni, csajozni gőzerővel, vagy inkább várni, hogy elteljen egy kis idő, ti mit csináltatok, mennyi időt vártatok a következő kapcsolatig?



2016. aug. 18. 18:15
 1/7 A.R. ***** válasza:
Én fél éves kapcsolatom után ahol tényleg szerelmes voltam ott azt csináltam, hogy csajoztam gőzerővel. Oda volt értem egy csodálatos lány én meg leszartam mert kísértett az ex. Én még magammal foglalkoznék a a helyedben. Ha már nem gondolsz rá minden nap akkor kezdj csajozni. Addig szar lesz.
2016. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A.R. ***** válasza:
23/F
2016. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ideje magaddal foglalkozni, költs magadra, menj el biciklizni valami veszélyes helyre, próbálj ki minden őrültséget akár egyedül is.
2016. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szakítás utáni várakozási idő nálam attól függött, hogy éreztem e valamit a másik iránt, vagy mennyire viseltek meg a történtek. Pl Majdnem 1 éves kapcsolat (jegyesség is volt) után, mivel a szakításunk nagyon csúnya volt, és sokkoltak a történtek, 2 évig nem akartam másik kapcsolatot.

Amikor még a kapcsolat eleje volt, de véget is ért, akár 1 héten belül már volt más akivel ismerkedtem.


Mivel azt írod nem hiányzik, érzéseid sincsenek iránta. Így nincs akadálya, hogy ismerkedj. Hogy ebből mi alakul ki, kaland, vagy új kapcsolat, az kialakul. Figyeld hogy érzed magad, és érzel -e az adott lány iránt valamit, aztán döntsd el mit akarsz.


Ha elhatározod, hogy egy ideig csak kalandokat keresel, akkor ezt tisztázd még a szex előtt az adott nőkkel, hogy ne az legyen, hogy becsapva érzik magukat, mert ők komolyabbat akartak, te meg csak megdugtad őket.

2016. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

megégeted magad a piszkavassal, majd mit csinálsz? újból rámarkolsz az izzó végére. Hát gratulálok. aki nem tanul sem a más, sem a saját kárából, azon nem lehet segíteni.


Elfoglaltam magam más dologgal, miben nem lehet csalódni.

2016. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megfogadtam, hogy fél évig pasi fele se nézek, inkább összeszedem magam lelkileg. Így is lett, összekaptam magam, és "normálisan" tudtam belevágni új kapcsolatba, nem úgy, hogy az exem képe lebegett mindig fölöttem.
2016. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is most hagyott el a barátnőm 4 év után.... Én sokat bulizok,csajozok,haverokkal ökörségeket csinálok :)
2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!