Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondja en vagyok/voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja en vagyok/voltam neki a legfontosabb ember a vilagon, es hogy hianyzom. De akkor miert nem tett semmit?

Figyelt kérdés
szakitottunk, es utana meg egy hetig visszacsinalhatta volna, de nem lepett, pedig en vartam. Szepen elkoltozott tolem, es utana ir nekem uzenetet... Kerdeztem, akkor miert nem tettel valamit? Nem tudja... Mert hulye...
2016. aug. 20. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a "vagyok és voltam neki a legfontosabb" nem ugyanaz,lehet egykor fontos voltál de már nem. És lehet,hogy nem te hiányzol neki hanem az érzés hogy valakit maga mellett tudhat.
2016. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a szája jár, de igazából nem így gondolja. A bűntudatot, szomorúságot kelti benned, hogy esetleg te pitizz neki, de ha volt lehetősége, és nem lépett, akkor annyira nem gondolhatja komolyan a dolgot.
2016. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetertek a kettessel, csak suket duma az egesz. Ha fontos lettel volna neki, akkor az tettekben mutatkozott volna meg, nem pedig szavakban - pofazni barki tud.
2016. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!