Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal szakítottam és kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szakítottam és kb 1 napja . Van egy pasi aki probalkozik talizni akar velem de én még csak beszélgetni szeretnék vele nem talizni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 22:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem a pasi miatt szakítottunk egyéb más dolog miatt!Sokszor nem állt ki mellettem ha megbeszéltünk egy programot akkor nem szolt a rokonainak hogy eljön velem a meló előrébb való volt neki !
2016. aug. 31. 22:06
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
BTW, elmondod neki, hogy most szakítottál, szeretnéd lezárni, kicsit egyedül lenni, hogy ne az ott szerzett sérelmek mérgezzék meg az új kapcsolatodat?
2016. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a tinikérdések nem itt vannak
2016. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a pasi tudta hogy kapcsolatban voltam és akkor is próbálkozott csak elutasitottam .Nem személyesen hanem Facebookon keresett sokaig nem is reagáltam aztán tegnap szakította a pasimmal de ezt nem tudja csak annyit hogy a rokonaimmal voltam!
2016. aug. 31. 23:00
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
Kislány, megmondtuk a tutit. Lehet, hogy nem tűnt fel, de irreleváns, hogy mióta csapja a szelet, mennyire rámenős, vagy, hogy csak azért nem jöttél össze vele, mert foglalt voltál.
2016. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es...

Mi az a BTW?

2016. szept. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent az 5-os is es mas megmondta.... Leallitod azzal hogy "nem es kesz". Ne felj nem fog osszetorni! Nem egy "nemet" kap, hanem tucatjaval, honapokon keresztul. Teged most eppen "faraszt" mert mar horogra akadt a figyelmed. Csak folyamatosan nyomul es nem vesz tudomast rola, hogy kibujsz. Hat allj a sarkadra es mond ki neki egyenesen. Mitol felsz? Mi a legrosszabb ami tortenhet?
2016. szept. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bejelölt facen de nem igazoltam vissza csak akkor mikor már a párommal külön lettünk !
2016. szept. 1. 06:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy nem rég szakítottam a párommal igy korai lenne és megértette és nem keres többé!
2016. szept. 1. 06:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem ertem mi nincs a helyen?

Mit akarsz elerni?

2016. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!