Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám rávenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni az exemet aki egy hete szakitott velem, hogy ismerje el nem szeretett eléggé és mindegy hogy szándekosan vagy akaratán kivül de félrevezetett?

Figyelt kérdés
5 hònapig tartott a kapcsolatunk ès ő nagyon ragaszkodò volt végig,semmi vita nem volt köztünk,azt akarta hogy hozzá költözzek,nèha picit ijesztő is volt a ragaszkodàsa.viszont az első pàr nezeteltèrès után kijelentette hogy ő nem fog senkivel vitàzni le szeretnè zárni..Azota nem keres csak akkor vàlaszol ha èn kèrem.Nem akarok zaklatni senkit ès van annyi önbecsülèsem hogy könyörögni abszolut nem fogok.Egyszerűen csak èrteni szeretnèm.De azt àllitja ő nem hazudott ès szeret de erzi bizonyos jelekből amit bennem làtott hogy nem fog működni.Kèrtem hogy ismerje el hogy ez akkor nem szerelem volt de szeretet is nehézkesen..azt felelte a kedvemért nem fog hazudni.mert szeretett.nem lehet megèrtetni vele hogy alapvető tisztelet egy ember irant aki valaha fontos volt hogy öszintèk legyünk.El vagyok keseredve nagyon.
2016. szept. 10. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Halott kapcsolat. Nem rágodni kell hanem SKIP
2016. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
De mi értelme ennek? Ahogy az első írta. Lapozz.
2016. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mit kell ezen vergődni? Zárd le, lépj tovább, oszt' csá'!
2016. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De miért akarod őt győzködni?

rá akarod beszélni őt arra, hogy nem szeretett téged.

Ami egyáltalán nem biztos.

Miért ne szerethetett volna??

Ugyanis mindettől függetlenül még szerethetett téged.


Olyan mintha azt várnád, hogy mondja ki, hogy nem szeretett és akkor te könnyebben továbblépnél, holott lehet, hogy egyáltalán nincs így.

2016. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hàt ha ti ilyen könnyen tovàbb tudtok lèpni logikus magyarazat nelkül akkor sosem szakitottak mèg veletek akit szerettetek.és nem èltétek àt ezt.tovabb megyek valoszinűleg szerelmesek sem voltatok.
2016. szept. 10. 17:39
 6/15 A kérdező kommentje:
4 es vàlaszra: pontosan hogy mindig azt ereztem hogy szeret ès ragadzkodik nagyon is.epp ezert nem ertem hogy szombatom szeretett ugyanugy majd volt pàr nezeteltèrès.es vasàrnap ebredes utàn azt mondta hogy nem akarja folytatni
2016. szept. 10. 17:43
 7/15 A kérdező kommentje:
Miert ne szerethetett volna?Talàn azèrt mert a szerelem nem mulik el 1nap alatt.ès mert nem szoktak feladni egy szerelmet pàr nézeteltèrès miatt.beteg egy vilàgot èlünk és az a fura hogy ez termeszetes dolog lassan.
2016. szept. 10. 17:46
 8/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Pont ezt kérdeztem én tőled :)

Mert a te szavaidból jött úgy le, hogy azt szeretnéd, ha nem szeretett volna vagy ne szeretne most is, és akkor könnyen továbblépnél.


Egyik napról a másikra, általában csalódás miatt ér véget egy kapcsolat, hogy olyasmi történt ami miatt hatalmasat csalódik az ember a másikban.

Ilyenkor érezi az ember már korábban is , hogy gond van és nem minden szuper, de jön egy pont amikor már biztos benne, hogy ennek nem látja értelmét.

2016. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben utoljára megpróbálkoznék beszélni vele.

Megkérném,hogy ha valóban szeretett és tisztelt valaha is az életben akkor mondja el nekem,hogy mi volt a szakításának oka és ha elmondja nem hozom fel ezt neki többet.

2016. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
De. Szakítottak már velem. Méltánytalanul is. De azt az energiát, amit ilyenkor ilyen hülyeségekre pazarolja az ember, addig megreked az adott szinten. Teljesen felesleges. Alapvetően szeretek a kérdéseimre választ kapni, de van, amikor belátom, hogy nem kapom meg őket és megpróbálom elengedni és azt az energiát, amit ez emésztene fel; hasznosabb dologra igyekszem fordítani.
2016. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!