Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire véljem az ilyen szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem az ilyen szakítás utáni viselkedést és hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy szakítottunk a barátommal. Egy éves kapcsolat volt, együttéléssel, közös tervekkel (házasság, gyerekek) a későbbiekre. Nem történt megcsalás, a szakítás előtt is nagy szerelemben éltünk. Viszont voltak vissza-visszatérő konfliktushelyzetek (pl. nekem nem esik valami jól, ezt jelzem, ő pedig dühös és indulatos lesz és még én vagyok a hibás), most is egy hasonló történt, amikor is kimondta, hogy neki most idő kell, én pedig hozzátettem, hogy ha én neki sok vagyok (ezt ő állította), nekem pedig ő kevés, akkor tényleg nincs értelme együtt lennünk.


Ezek után már másnap írt, hogy vagyok, onnantól kezdve néha megkerestük a másikat, mi a helyzet vele, olykor közömbös volt, máskor érdeklődő, néha napok is kimaradtak. Viszont onnantól, hogy szerettem volna visszakapni a nála hagyott cuccaimat, támadó lett és flegma, teljesen kifordult magából, kötekedik, folyton van valami kifogás/ok, amiért nem tudunk találkozni. Máskor pedig indokolatlanul kedves. Utána megint nem reagál, vagy dühöngeni kezd.


A barátaim, akik ismerik a sztorinkat, állításuk szerint már rég lecsapták volna, míg én próbálom hideg fejjel kezelni a dolgokat. Mondjuk az biztos, hogy ezek után nem vágyom hozzá vissza, de mégis hogyan zárhatnám rövidre a dolgot, hogyan állíthatnám le a kis "játékait"?


Egyébként huszonöt év körüliek vagyunk mindketten.


A válaszokat előre is köszönöm! L



2016. szept. 17. 12:01
 1/2 Szergej55 ***** válasza:
100%
Valahogy szerezd meg a holmidat, aztán felejtsd el ezt a fazont.
2016. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, jó lenne, de elég problémásan jön össze az első dolog... Ezért sem tudom, hogyan lehetne hatni rá :/
2016. szept. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!