Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy egyszer hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egyszer hiányzik, máskor pedig örülök hogy vége? Plusz alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

fiatal húszas korosztályhoz tartozom, nő vagyok. a barátom elhagyott, nagyon bele voltam zúgva.

s bár néha úgy érzem jobb így, hisz úgysem illettünk össze, illetve a gondjainkat sem tudtuk sosem megoldani, azért sokszor rám tör a magány és a depresszió érzés. Érzem hogy lelkileg és fizikailag is szorongok..stresszelek.

Ilyenkor olykor,ha tehetem (és egyedül vagyok otthon) lefekvés előtt töltök magamnak 1-2pohár bort és filmnézés közben eliszogatom.

Mindig az a célom, hogy ellazuljak és érezzem az enyhe zsibbadást és hogy becsípek...olyankor már nincs erőm gondolkodni csak bedőlök az ágyba...


Tudom, ez nem megoldás és a dolog sem mindennapos, de heti 1x max 2x előfordul.

Félek,hogy ettől piás vagyok?


2016. okt. 2. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:

a tömény alkoholt pl. utálom.

nem szeretem az alkohol ízét, de van 2kedvenc borom, ami édes és itatja magát, plusz az alkoholt sem érezni rajta és azt iszom ilyenkor...


Meg attól is meg vagyok ijedve, hogy-bár sokszor szakítottam és nem ujdonság az érzés-de ez mégis MÁS. Jobban megvisel, és rettegek hogy fájni fog ha mostanában fog összejönni valami csajjal.

Megijeszt hogy 1x úgy érzem örülök hogy egyedül vagyok és kiléptem a se veled-se nélküled szituból és talán lesz JOBB (lelkileg terrorizált és kihasználta hogy szerettem)...de máskor meg hiányzik Ő...félek a magánytól...félek hogy nem fog snki szeretni és Ő boldogabb lesz mással én meg maradok magamban :( sokszor átölelném és hozzábújnék..és sírhatnékom van


ez normális?

2016. okt. 2. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem kérdés, hogy az érzelmi hullámzás ilyenkor normális. Akkor lenne baj, ha nem hiányozna a srác és semmi szomorúságot és szorongást nem éreznél.


Ami az alkoholt illeti, erről mindenki másként vélekedik. Én is éltem át nagy szerelmi csalódást és pontosan ugyanígy 'használtam' az alkoholt, ahogy te: "öngyógyításra", csak én söröztem - nagyobb mennyiségben és rendszeresebben, mint amit te leírtál. Idővel "meggyógyult" a lelkem (persze ezen nem az alkohol segített :D ) és már nem hiányoztak az esti sörök, ahhoz hogy jól meglegyek. Összességében tehát nem vagy ettől piás. Szerintem az a fontos, hogyha nagyjából rendbe jössz, akkor ne ragadj le a az alkohol mellett, találj magadnak bármi más aktív elfoglaltságot, ami kikapcsol és lelazít (pl.: sport, szobafelújítás... bármit). Dolgozz azon, hogy kialakíts egy saját életritmust, amiben jól érzed magad. Olyan dolgokkal és emberekkel vedd körbe magad amiket/akiket szeretsz.

2016. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia, nagyon köszönöm a bíztatást! :)
2016. okt. 3. 01:16
 4/4 fru_ ***** válasza:

Ja, ez kb alkoholizmus - ha üzemanyag jellege van.

Hagyd abba, még viszonylag simán fog menni.

Az exed meg más kérdés, de ettől se vissza nem jön, se boldog nem leszel -

2016. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!