Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elhagyni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhagyni, ha nem látom vele magamat a jövőben?

Figyelt kérdés

3eve vagyunk együtt, 22eves vagyok.

Nem valami jó abkapcsokstunk, csúnyan beszél, agresszív. Esetek 30szazalekaban jó minden.

Nem látom vele magamat 5-10 év múlva, de arra sem tudom magam ravenni hogy elhagyJam.


2016. okt. 6. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Félaz az egyedül léttől ennyi év kapcsolat után, és vagy sajnálod a srácot/ félsz tőle vagy a reakciójátol. De ami nem megy nem szabad eröltetni mert kiéget. Vegyél egy nagy levegőt álj elé ésnszakíts ha ilyen rossz és kezdj bele egy másikba ahol sokkal boldogabb lehetsz.
2016. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert kötödsz hozza

megszoktad vele,és nehéz elképzelni nélkűle ennyi év után.

Vagy talán még szereted.

3 év nem kevés idő.Sokszor már nem vagyunk szerelmesek de a sok eggyütt töltött idők,percek,emlékek nem akarnak elengedni és nehéz kilépni.De ahogy irtad csúnyán beszél agressziv,te is tudod jól mi a megoldás,

nem érdemes tovább húzni az időt,szakitani kéne

mert jobb már úgy sem lesz.Nem könnyű a szakitás de idő múltával minden megoldodik.

2016. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív, csúnyán beszél? Látom a jövőd. Kék, zöld monoklik a szemed alatt, de már nem tudsz lépni a két kicsivel sehová:((((
2016. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!