Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól döntöttem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek volt barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szakítottunk már pár éve életem nagy szerelmével . Ő megakart maradni az életemben mint barát de én nem mentme bele ebbe azóta nem is beszéltünk. Nem is ovlt azóta senkije igaz komolyabb nekem sem. Viszont ő folyton olyan számokat rak ki facera , amik a közös kedvenceink voltak rámutaló idézetek stb.. Szerintetek jól döntöttem hogy nem maradtam simán a barátja? Egyszer összejottunk szakítás után pár hónappal , ittasan akkor bevalotta mit érez irántam hogy nagyon szeret még mindig de most nem mukodne szerinte se koztunk..

#szakítás #ex . barátnő
2016. okt. 15. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából sokat gondolok rá , de valahogy mégsem tudnék vele együtt lenni . Elég bonyolult ez :D
2016. okt. 15. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is abban a cipőben járok amiben te. Egyikünknek se volt azóta (5 éve) komolyabb kapcsolata. És azóta próbálok olyan barátnőt kifogni aki többnyire hasonlít a volt kedvesemre.
2016. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudnál vele együtt lenni, mert egyszer már lemondott rólad. És bármennyire is szereted, akkor is ez a tudat benned van és ez egy hatalmas akadály tud lenni. Abból a szempontból valóban nem volt jó döntés, hogy nem maradtatok meg barátok. Ha már nem is alkottatok egy szép párt, akkor legalább lehettetek volna két jó barát, akik számíthattak egymásra. Viszont az az érzet, hogy távol kell tartanod magadat attól, akit kívánsz, azért, mert már csak a barátja vagy, az szörnyű. Ebben az esetben pedig egy racionálisabb döntés.

Az volna a legegyszerűbb megoldás, megpróbálnál felejteni. Tudom, hogy nem könnyű, de mindkettőtök érdekében meg kell tenni.

2016. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy miért szakítottál vele, valamint, hogy miért nem akarsz vele összejönni újra.

Ne kövesd el azt a hibát megint, amiről egyszer már döntöttél. Hacsak nem döntöttek helyetted és nem befolyásoltak külső tényezők.

Szerelem után pedig nem igazán hiszek a barátságban, mert ő láthatóan még mindig érez irántad valamit, tehát az ő részéről soha nem lett volna simán baráti a kapcsolatotok, csak szenvedett volna, hogy hiába vagy tőle egy karnyújtásnyira, mégsem lehetsz az övé. Nem segített volna a továbblépésben.

De ahogy látom, más sem segített.


Tudod még, mi a probléma?

Hogy úgy kezdted a mondatot, hogy ..."e életem nagy szerelmével." ... :)

Valami akkor nagyon nincs rendben.

Sok sikert kívánok a kibogozásához!

2016. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi srácok sajnos elég komplikált a dolog...Leírni is nehéz :) Tudom hogy szeret még valahogy én is őt nagyonjó lenne vele lenni ,de valahogy mégsem...
2016. okt. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!