Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öcsém összejött egy jó nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém összejött egy jó nővel már több mint három éve. Pár hónapra rá a lány odaköltözött az albérletébe. Kiderült a csaj megcsalta többször, az öcsém meg durván kidobta, esélyt sem hagyott a beszélgetésre. Kellett volna beszélgetniük?

Figyelt kérdés
Történet. A csaj nagyon jó, nagyon szép. Mindig csak nagyon jó palijai voltak, nem választott magánál rosszabb kinézetű palit. Aztán úgy alakult, hogy egyre többször felszedték, rövid időn belül dobták. Jött az öcsém, nem egy adonisz, picit kopaszodik, de egy tök átlagos pali. Tőlem kért tanácsot, hogy megpróbálja-e a csajjal, ugyanis tudtuk, hogy a kinézet nagyon számít. Összejöttek, nagy a boldogság. Jó éve latom az öcsi terepjároját, benne a csajjal, meg egy tök idegen csávóval. Aztán hol itt hol ott látom pasikkal. Szóltam az öcsémnek, hogy mi történik, és rábeszéltem járjon már utána. Nagy nehezen rakott a lakásba kamerát, az autóba meg hangfelvevőt. Kiderült a csaj több palival csalta az öcsémet, mikor az egyik megkérdezte miért nem hagyja el az volt a válasz, hogy meg akarják venni közösen a lakást, és az kellene neki. A közös számlájukról akkor venné le a pénzt amikor lelépne, mert a többinek(autó, ház) már az övé. Ezután visszakaptam az öcsémtől a 25millió ft-ot amit régebben kölcsönadtam, megvettem az albérletet. Ja és Nekem ajándékozta az autóját. A nő meg veri a nyálát, hogy miért nem beszélik meg. Most komolyan, meg kellene?
2016. okt. 16. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megbeszélni.
2016. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Elég kamuszaga van.
2016. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A felhasználó ***** válasza:
100%
Öcséd jól döntött. Mármint az azonnali kidobást illetően, nem párválasztásnál.
2016. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi előnyöm származik abból, ha megosztom hogyan járt az öcsém. Minek venném a fáradságot leírni, ha csak kamu. Azért írom le, mert a nő zaklatja az öcsémet, hogy ezt meg kellene beszélniük. Nem tudom az öcsém elmondta-e, hogy hallotta miket beszélt róla.
2016. okt. 16. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fujjj, az ilyen nok miatt irjatok itt sokan, h minden no szemet. Nincs mit megbeszelni ezzel a novel. Hogy nem jott erre ra harom evig a tesod? Mocskos tortenet, remelem, nem lesz folytatasa!
2016. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valoszinűleg a csaj elhúzta a mézesmadzagot és az öcséd fülig szerelmes lett belé ezt érte el a csaj és azt akarta hogy minden az övé legyen ehhez kell kellett az öcséd és ugy gondolta hogy majd felszed egy màsik csàvót és az öcsédet dobja ő csak a pénzre hajt meg a kocsi hàz stb !Ha öcsédnek vsn esze akkor letiltja és megszakít minden kapcsolatot vele és keres egy normàlis bnőt !
2016. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. A ház felét akarta az autó felét, meg a számlán levő összeget ami marad a lakás vásárlása után. Itt bukott meg mert nagyobbat akart szakítani a számlán levő pénznél. Abban nem volt biztos, hogy az autó fele az övé lesz e, de a lakást közös névre akarták kifizetni.(az öcsém régóta bérli, és nagy összeg van beszámítva a vételárba, plussz részletet is fizet). A hölgy a fele lakást, vagy az értékét akarta. A hölgy elintézte, hogy egy útszéli r.b@ncnak nézze az öcsém a nőket. Hallottam hogyan beszél a nő az öcsiről, az egész helyzetről, a terveiről. Olyan szintű megalázásról beszélek ami után szoktak bekövetkezni a kapcsolaton belüli erőszakok. Nagyon szar volt végighallgatni az egészet
2016. okt. 18. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolaton beluli eroszak? Marmint ki kit bant fizikailag?
2016. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!