Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok elég megalázóan kidobna, másnap pedig a nőgyógyásznál kiderül, hogy gombás fertőzés miatt mindkettőtöket kezelni kell?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Te bajod! Megalázóan? Mindig van ok-okozat.
2016. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Mi miatt volt megalázó? Beszélő viszonyban maradtatok?
2016. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Természetesen kezelem magam. Viszont nem maradtunk beszélő viszonyban, konkrétan annyira borzasztó lett a kapcsolatunk, hogy már féltem tőle. Csak nem tudom, szóljak-e neki, hogy be kéne szedni egy gyógyszert?
2016. okt. 21. 10:13
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szólni kellene neki! Nem is annyira miatta, hanem a többi potenciálisan veszélyeztetett nőtársad miatt. (mert ha jól sejtem, te vagy a lány?!) Esetleg még annyit mondhatsz neki puszta jóindulatból, hogy szóljon annak is, akitől sikeresen összeszedte!

40Ffi

2016. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Őszintén annyira utálom, hogy nem akarom felkeresni, nem akarok vele semmilyen kommunikációt sem, nem hogy találkozni, hogy odaadjam a gyógyszert. De mivel egy hétig nem szabad alkoholt inni a bevétele után, és ő minden nap iszik ( még erős gyógyszerek mellett is), gyanítom teljesen felesleges lenne odaadnom neki a gyógyszert.

Illetve a gomba jelentkezése előtt már két héttel nem is éltünk nemi életet, és amint megjelent, azonnal elmentem az orvoshoz.

2016. okt. 21. 10:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A #4- esnek pacsi !

Szólj neki, mert Fertőz! Lefekszik valakivel - átadja - ő át adja másnak - akivel lehet te fekszel le.

Ha mások miatt nem is, magad miatt!

2016. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Honnan veszed, hogy a pasi szedte össze?
2016. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ennek megvan a maga lélektana, de talán nem kellett volna a végsőkig húzni, addig, hogy már félj tőle. Mert ha nem dob ki, akkor képes lettél volna mellette maradni ameddig ripityára nem ver.

Ha időben leléptél volna, most fizikailag és lelkileg is jobban lennél.

Nem hibáztatni akarlak, mert egyértelmű, hogy itt ki a mocsok, de azért hölgyeim, okosabban is lehetne ezt csinálni.

2016. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 kovpet ***** válasza:
100%
Odaadni a gyógyszert? Minek? Menjen orvoshoz mint te és majd kiderül, hogy mi a helyzet. Ha nem akarsz vele találkozni, akkor írj neki SMS-t, levelet, akármit.
2016. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dobj neki sms-t/mailt, hogy menjen orvoshoz, mert ez van. Továbbiakban nem kell vele foglalkozni.
2016. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!