Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy végre túllépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre túllépjek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel az interneten, akivel egy évig voltunk együtt. Neki adtam a szüzességem, jobban szerettem, mint bárkit, majd kiderült, hogy én neki csak egy trófea voltam. Megtudtam, hogy egész idő alatt átvert, megcsalt, kiderült róla az is, hogy bűnöző. Ez már 6 hónapja történt, de még mindig rémálmaim vannak, rosszul leszek ha eszembe jut. Nem bírom elhinni és elfogadni a tényt, hogy képes volt végig hitegetni és becsapni. Tegnap megint regisztráltam a társkereső oldalra, ahol elindult az ismeretségünk, csakhogy megnézzem még mindig fent van-e. És persze újra regisztrált, miközben elméletileg én voltam az élete, a szíve, a lelke, a mindene. Hazugságban nagyon ott volt...

Mivel vigasztaljam magam? Hogy lépjek át rajta? Nagyon sok idő eltelt, de én csak egyre jobban szenvedek.



2016. nov. 4. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj ezekre a kiabrandito dolgokra erosen, a jonak hittet meg felejtsd el
2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nem ismerted meg előtte elég jól, mielőtt neki adtad volna a szüzességed!! Legyél körültekintőbb, és adjál egy-két hónapot minimum addíg, amig lefekszel valakivel.
2016. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7 hónapja voltunk egy pár amikor lefeküdtünk...
2016. nov. 5. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Legjobb lesz ha mást keresel aki meg becsül és másként tekint rad mint csak pl: trófea , csak szex, kihasznál téged. Sorolhatnám meg ...... Hsctalasz valakit akit ki ismersz és kedvelem is, hidd el nekem a felejtés felgyorsul benned a rossz hamar feledésbe kerül!! Üdv. Zsolt Szamoly. Rém segítettem neked!! :) szép napot!!
2016. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!