Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Terhes vagyok, a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, a kapcsolatom romokban, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A párommal elég viharos volt a kapcsolatunk, vitatkozások, nagy kibékülések, nagyon jó szex. Szeretjük egymást, de mostanában valamiért nagyon féltékeny. Nem csaltam meg, nem csináltam semmit, csak változtam kicsit, nőiesebb lettem, jobban figyelek az öltözködésemre. Nem más pasi miatt, hanem neki. De mostanában sokat veszekszünk. Úgy érzem, hogy kicsúsztak a kezemből a dolgok. MINDIG védekeztünk, most mégis kiderült, kisbabát várok. Nagyon boldognak kéne lennem, de félek elmondani ebben a helyzetben. A múltkor odáig fajult a helyzet, hogy az mondta, ha gyerekünk lenne és szakítanék, akkor a gyereket nem engedné el velem. Nagyon csalódott vagyok, ugyanakkor mégis szeretem, de szeretem a gyerekem is,nem akarom vitáknak kitenni. Már az abortusz is megfordult a fejemben. :( 27 évesek vagyunk mindketten.
2016. nov. 10. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy jött össze a gyerek védekezés mellett??
2016. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

így jár az aki sz@r kapcsolatban megbocsátásból szexel.. még nagyobb sz@rba kerül.


Nem tudom melyik a jobb? olyan világba születni ahol a szülők veszekednek, pereskednek, vagy meg se születni.

2016. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 T.A.M.i ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélned vele. Egy nyugodtabb napszakban , ne vita közben vágd a fejéhez.

mondd el ezt neki is, oontosan így ahogy nekünk. Egy nő nem egyedül magának szül gyereket. Neki is fel kell nőni ehhez. Ha nem képes akkor nagyon gondold át hogy tovább.

Ne vetesd el rögtön, de ne is tartsd meg csak azért, hogy őt helyettesítsd vele.

Sok sikert, remélem helyére kerülnek a dolgaid

2016. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Én mindenesetre leülnék vele beszélgetni. És elmondanám neki is azt amit ide leírtál.

"Hogy, pl miattad változtam meg, nem más kedvéért." Magyarázd meg neki, hogy szereted, és hogy fontos neked. Lehet hogy úgy érzi, elhanyagolod, hogy nem figyelsz rá úgy mint régen. És ha ezt megérti és felnőtt férfi létére, el tudja fogadni, akkor közöld vele, hogy terhes vagy, vagy inkább mutasd meg neki, vezesd rá.

https://www.youtube.com/watch?v=JjnlPHZUKS8


Ajánlom Regina Swoboda - Női rafinéria c. könyvét. Én sok esetben megmentettem már vele a kapcsolatomat!!

2016. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Én elvetetnem.
2016. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én nem tudok érdemben segíteni, de bárhogy lesz, sok kitartást és erőt Neked :/
2016. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor sajnálom, hogy nincs már Máunika só. Ilyen helyzetben ő tutira tudna segíteni.
2016. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ezt megbeszélni, mert egy életről van szó!


Hány hetes terhes vagy?

2016. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudlak sajnálni.


Se veled, se nélküled kapcsolatban gyereket vállalni. Szerencsétlen gyereket fogom sajnálni. :(

2016. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
" ha gyerekünk lenne és szakítanék, akkor a gyereket nem engedné el velem" Kérem magyarázd el, hogy ezt hogyan lehet értelmezni????
2016. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!