Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtörtént már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel, hogy hosszú kapcsolat után szakított vele a párja, majd később összejött valakivel akivel par honap utan volt eljegyzes, majd eskuvo is?

Figyelt kérdés
Nem esett rosszul,hogy mikor ti egyutt voltatok ez a kérdés max nálad merult fel,parodnál nem igazán?A kérdés szòl a másik félhez is,aki nem akart házasodni majd aztán másvalakivel még is. Náluk mi volt a döntes oka? Esetleg nem érezték biztosnak a kapcsolatot ezért húzták inkább,vagy akkor még pl fiatalabbak voltak és féltek elkötelezni magukat?
2016. dec. 7. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit más szemszögből tudom leírni a történetünket. A párom 5 évig járt a volt barátnőjével, aki már igencsak várta az eljegyzést, noszogatta és utalgatott és minden, de a párom csak nem tudta magát rávenni. Végül szakítottak, fél évre rá összejött velem, és két év után megkérte a kezem, persze én is utalgattam meg noszogattam, de azért a fentiekből látható, hogy egyáltalán nem kényszer volt. Ennek nagyon egyszerű oka volt- az exet nem akarta feleségül venni, a kapcsolatban nem érezte magát igazán jól, szerelmes volt, nyilván, egy ideig, de nem azt érezte, hogy ez egy életre szóló kapcsolat. Többszöri hűtlenségek mindkét fél részéről, veszekedések, katasztrofális szexuális élet, satöbbi, a végére- elmondása szerint- inkább barátok, mint szeretők voltak a kapcsolatban. Nyilván ugye nem fogja az exet dicsérni nekem, szóval nem tudhatjuk, hogy mindez mennyire igaz, én azért hiszek neki. Akármi is volt az oka, az biztos, hogy őt azért nem kérte meg sosem, mert nem akarta, nem érezte úgy, hogy meg akarná kérni. Míg nálam meg igen hamar elérkezett ennek az ideje, egyébként már egy évvel az eljegyzés előtt is szó volt róla, csak még akkor inkább összeköltöztünk, hogy tutira menjünk a kérdésben. Hogy a kapcsolatunk volt-e jobb (valószínűleg), hogy a személyünk jobban illett össze (valószínűleg), azt így az "új nő" szemszögéből természetesen nem fogom minden kétséget kizáróan tudni. De az biztos, hogy akivel úgy érzi, hogy nem élné le az életét, azzal akármennyi időt is együtt tölthet, nem fogja örökre elkötelezni magát.
2016. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Én is olyan szemszögből tudok írni, mint az első válaszoló.

Párom alapból nem volt a nagyon ragaszkodó, megállapodó típus. Miután mi összejöttünk, nagyjából 5 hónapra rá megkérte a kezem. Igazából a barátai, családja volt ledöbbenve, mert azt mondták, hogy soha senkihez nem ragaszkodott ennyire, soha nem mutatott be senkit és alapból párom teljesen meg van változva (jó értelmeben), rá sem ismernek.

Én egy szóval sem hozakodtam elő esküvővel, eljegyzéssel, stb soha, a gyerek témát is a férjem hozta fel, hogy én készen állok e rá?

Később mikor már közvetlenebbül tudtunk ilyesmiről beszélni, megkérdeztem, hogy mi volt az oka ennek így, meg miért volt mindenki meglepődve?

Ő azt mondta, hogy sok barátnője volt, de igazán egyiküket sem szerette. Senkihez sem ragaszkodott. Csak úgy voltak.

Viszont velem minden más volt. Mielőtt összejöttünk volna, már akkor érezte, hogy fizikai rosszullét fogja el, ha nincs mellettem. Ha meg ott vagyok, majd kiugrott a szíve.

Egész nap az járt a fejében, hogy végre mikor láthat, mikor foghatja meg a kezem, ezerszer elképzelte, hogy megcsókol, stb. és mikor tudatosult benne, hogy nem vagyok ott az az érzés fogta el, hogy el fog veszíteni, lépnie kell, és tudta, hogy én kell legyek a felesége, mert én vagyok "AZ A NŐ." :)


Szóval férjemnek ez volt a magyarázat, hogy akik voltak neki, azokkal semmi hasonlót nem érzett, csak azt, hogy jó velük kitölteni az üres időt és ennyi. Nyilván szegény lányok többször többre számítottak (ahogy a legjobb barátja is mesélte).

Neki nagyon új volt, hogy a randi után kb szenvedett, hogy mikor találkozunk újra. (főleg, hogy meséle, hogy előfordult olyan is, hogy meg sem jegeyzte a lány nevét, csak úgy jó volt "elütni" vele az időt).

És erre mondta, hogy érezte, tudta, ha ezt most hagyja úszni, többet ilyen nem lesz.

Ettől jobban már csak a gyerekünk születésekor volt elképedve mindenki, hogy mennyire megkomolyodott, alig akarták elhinni, hogy a mindig független Xy apa lett :)

2016. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezek a rózsaszín ködös rossz házasságok...úgysem maradnak együtt ne rágódj rajta.
2016. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

En sokaig egyit voltam velekivel aztan szakitottunk, majd megismertem a mar volt ferjemet, hozza gyorsan hozzamnetem.


De most mar 8 eve a regivel vagyok, miota elvaltam. Ami hibat elkovettem, azt elkovetnem ujra..mert akkor pont ferjhez akartam menni es hinni akartam, hogy jo lesz es erre meg is talatam a megfelelo alanyt.

2016. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es Mivan? akkor most te az elsővel vagy vagy melyikkel? Nem lehet könnyen érteni ird ugy hogy értsük
2016. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Exemmel 10 hónap utàn szakítottam. Anno 3 hónap utàn kért meg, teljesen magàtól, de az esküvőt illetően teljesen más terveink voltak. Ott kezdődik, hogy ő azt képzelte, majd 10 év múlva házasodunk. Én ezt kizàrtnak tartottam, senkire nem vàrtam volna még a felét sem, hogy feleségül vegyen. Előbb akart gyereket mint hàzassàgot. Ebbe sem mentem volna bele soha. Sok màs gond is volt vele. Ő nem akart változtatni, én ezt nem akartam elfogadni, így otthagytam. Annyit tudok róla, hogy azóta 3 csaja volt, mindet megkérte, de mind ott is hagyta egy éven belül. Nem véletlen!!!


4 évvel később, 24 évesen összejöttem életem szerelmével. 1 hónappal később megkért, 17 hónappal később összehàzasodtunk. Ez több mint 5 éve volt:) Nem szabott feltételeket, nem fordult ki magàból stb, mint az exem. Ès eleve az egész kapcsolat más, hàla a magassàgosnak:)


Aki nem érzi biztosnak a kapcsolatot, az SZAKÍTSON, he hülyítse a màsikat évekig, ne húzza az idejét. Így tisztességes.

2017. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ex barátnőm 10 év után lépett le egy kollegájával, aztán pár hónapig váltogatta a pasijait, amire talált egy verebet aki hajlandó eltartani, akinél ingyen lakhat stb.. pár hónapra rá nagy esküvő volt, giccses, hogy mutogassák a facebookon, de azóta nagy a csend :D előbb utóbb az ilyenek válással végződnek, bár én mindenképp csak jól jártam ezzel, hogy megszabadultam egy érdekembertől
2017. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!