Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkoztam az exemmel. (Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam az exemmel. (Több lenn. ) Most muszáj lesz már túllépnem rajta, de ezek után hogyan, mi módon tegyem? N

Figyelt kérdés

Egy tűzforró nyáreleji napon szakítottunk a barátommal. Nagyon furcsa volt. Fájt is, de nem igazán szenvedtem. Egy darabka ideig tompa voltam és bódult, de utána minden rendben lett. Közös döntés volt.

Az ünnepek közeledtével egyre erősebben érzetem felé a szerelmet. Folyton nosztalgiáztam. Hogy egy éve ilyenkor milyen boldog voltam, vele. De most minden más. Minden megváltozott. Semmi sem a régi.

Nagy hirtelen, az ünnepekkor, összeszedtem magam, és elmentem hozzá. Nem ő nyitott ajtót. Sokkolva éreztem magam, mert egy lány állt az ajtóban, nálam jóval magasabb, nagyon vékony lány. Méghozzá fekete fehérneműben nyitott ajtót, mármint combharisnyában, harisnyatartóban, csipkebugyiban, csipkemelltartóban. Szinte egyáltalán nem takarta el a köntösféleség, amit felkapott, mert nem kötötte be. Sajnos, nagy szép volt, a hosszú lábaival, hosszú hajával, szép arcával. Azt hittem, ő valamiféle eszkort lány. Kérdezte mit akarok, de alig tudtam megmukkanni, eljöttem.

Még aznap később az exbarátom feloldott engem facebookon, ahol eddig le voltam tiltva neki, és írt nekem. Hogy látott az ablakból hogy náluk jártam, bocsánatot kért a helytelen fogadtatásért, kérdezte mit akartam. Mondtam hogy beszélni. Rövidre zártuk, de egyeztettünk egy rövid találkozót.

Láttam az adatlapján a képeit, és az az éteri jelenség amit láttam, a barátnője. Nem is tudom, miért nem fújtam le már akkor a találkozót. Úgyse tudtam neki mit mondani. Mégis egyfajta esélyként fogtam ezt fel.

Szilveszter éjjelén aztán találkoztunk. Ő jobban nézett ki mint valaha, izmosodott. Mondtam hogy csak szerettem volna újra beszélni vele, mert nem felejtettem el. Gyorsan lekoptatott, és eltűnt.

Innentől kezdve teljesen megsemmisültem a szemében. A szakításkor talán még nem, hisz együtt akartuk, de most, most igen. Én porszem vagyok, akinek semmi esélye nála.

Nem tudom, hogy találjak még egy ilyen férfit, aki ennyire jó volt a belső tulajdonságaiban, és mellette ennyire be is jött. Illetve, nem tudom hogy adjam le jócskán az igényeimet, hogy elégedett legyek egy kevésbé vonzó, kevésbé normális férfivel.


2017. jan. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha közös döntés volt, és utóbb meggondoltad magad, akkor így jártál. Lépj tovább.
2017. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább most le tudod zárni végleg. Jó, hogy találkoztatok így.
2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen istenien tokeletes ferfiember az exed, akkor minek szakitottatok?
2017. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Lépjél már tovább, ez oltári hülyeség volt amit csináltál, magadat égetted be. Majd találsz olyat aki jó lesz, lehet nem most, később. Vele nem működött különben nem szakítottatok volna.
2017. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Ilyen szettben ajtót nyitni...
2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Méghozzá fekete fehérneműben nyitott ajtót, mármint combharisnyában, harisnyatartóban, csipkebugyiban, csipkemelltartóban"


itt meg is bukott a sztori.

legközelebb ha fake kérdést írsz ki akkor "ne ess ennyire" túlzásokba :)

2017. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!