Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem 1hónap szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem 1hónap szakítás után már ismerkedik (? )

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem túl magam az exemen? Még szeretem,de ő már másokkal ismerkedik.

2017. jan. 14. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szakítás után a terhesség gyanúja is felmerült,de azt mondta ha kiderül hogy terhes vagyok,akkor se keressem,ő elakar felejteni...
2017. jan. 14. 14:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás nem egyformán fáj a két félnek. Nyilván ő már régebben készült erre, így volt ideje lélekben felkészülni.
2017. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl van rajtad. Tudom nehèz elfogadni, de próbàld meg!
2017. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ra magad hogy tovabb lepj. Dontsd el hogy nem akarsz szenvedni, foglald el magad, ismerkedj te is meg h nincs is kedved vagy talalkozz barataiddal surubben. Ha nem maganyodban ucsorogsz tan van eselyed kizokkenni ebbol. Nekem legalabbis ez segitett.
2017. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy már lezárta maga részéről vagy figyelemelterelésnek használja az ismerkedést.
2017. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Fogadjon hát cölibátust?

Figyelj, ha szakítottatok, akkor nem működött a kapcsolat.

Te se stresszeld magad rajta. Ha ismét összejönne veled, rövid időn belül újra szétmennétek.

Ja, és neki semmiképpen se írd le a nemtetszésed, azzal megalázod előtte magad.


21/L

2017. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21/L! Én nem mondtam hogy fogadjon cölibátust! Ne forgasd ki a szavaim!
2017. jan. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!