Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsek? Szemét volt!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek? Szemét volt!?

Figyelt kérdés
lassan 30 éves nő vagyok, 16 évesen összejöttem egy pasival, tőlem 5 évvel idősebb volt. 10 évig voltunk együtt. 9év után smároltam egy pasival, kiderült. kidobott. nagyon nagyon megbántam a dolgot, életem legnagyobb hülyesége volt. pitiztem neki, kibékültünk, közbe kiderült, hogy megcsalt 4 nővel, az első év után az utolsóig csalt. évek óta nem vagyunk együtt. bele vagyok betegedve. nem tudom elfelejteni, nem tudom túltenni magam rajta. annyira szerettem őt. bármit megbocsájtanék neki, még ezt is, de már nem kellek neki. azóta 2 férfivel ismerkedtem meg, mindkettő pár hónapig tartott csak, nem volt jó...őt kerestem bennük. mit csináljak, hogy túl legyek már a dolgon? és főleg az exemen, ideje lenn már egy új kapcsolatnak, de úgy érzem megcsalom. pedig évek óta nem is beszélünk. és annyira bűntudatom van amiatt a csók miatt. volt valaki hasonló helyzetben?

2017. febr. 9. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked van bűntudatod egy csók miatt, mikor ő 4 nővel megcsalt? (Meg még amiről nem tudsz.)

És ezek után ő dobott ki téged? Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.

2017. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ja, keress fel szakembert.


#1 voltam.

2017. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló szituáció történt velem is, nem nagyon tudtam az exem elfelejteni egy ideig, hiába ismerkedtem nőkkel, valahogy nem akart az érzés elmúlni, pedig mi sem beszéltünk 2 évig.

Próbálj meg húzni egy vonalat az életedben, és próbáld meg lezárni a múltat vele. Sokáig voltatok együtt, nincs azzal gond, ha felvillannak emlékek, vagy épp hozzá hasonló típust keresel, akár külsőre, akár belsőre, de ne őt keresd. Gondolj arra, hogy a kapcsolatotok egy hazugság volt végig, hisz nem is szeretett, mert végig csalt, nem voltál neki elég. Ha évekig ezt tudta tenni, ezután is ezt tenné. Tényleg erre vágysz, mindenképp vissza akarnál menni egy ilyen emberhez, aki semmibe vett? Gondolj arra, hogy ebben a pillanatban is egy másik nő van az ágyában, akivel valószínűleg elhiteti, hogy ő az egyetlen.

Tele van a világ szingli, normális pasikkal, biztosan találsz köztük olyat, aki tökéletes lesz számodra. Ne egy ilyen gané ember után sóvárogj, nem ér annyit.


30F

2017. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:

Le kellene zárnod magadban ezt valahogy! Az exed meg egy igazi pofátlan, érzelmi manipulátor görény, el tudta nálad érni, hogy a 4 megcsalása ellenére még te érezd magad rosszul a csók miatt. Nem normális, hogy még mindig nem tudtad lezárni ezt magadtól, régen túl kellene rajta lenned. Azt hiszem talán érdemes lenne egy szakembernek beszélned erről, ő segítene lezárni, mert egymagad nem tudod valamiért.

29F

2017. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle! Ha nincs az a csók, akkor a megcsalásai nem derültek volna ki!!! Bár ettől még részedről sem volt szép dolog.
2017. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon nagyon szerettem ezt a pasit, együtt is éltünk kis ideig. Nagy pofon volt ez nekem!

2017. febr. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!