Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nárcisztikus férfi miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus férfi miért nem enged el több év után sem? N31

Figyelt kérdés
3 éve szakítottunk, ő most 44 éves, azóta kitalált okokkal állandóan keres és be akarja bizonyítani, hogy ő mennyire jó társ lenne. De a nárcisztikus nem csak akkor és addig keres bárkit is, amíg a nárcisztikus úgymond supply-t megkapja tőle? Én nem adok neki semmilyen visszajelzést, miért nem keres vagy talál magának mást? Mondjuk azt tudom, hogy tele van nőkkel, mert a kapcsolatunk alatt is állandó visszajelzésre volt szüksége. De miért nem unja meg, ha nagyon visszataszítóan, vagy egyáltalán nem válaszolok?

2017. febr. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nem csak nárcisztikus, de valamilyen szinten hiányzol neki.

De ki kell tartanod! Válts telefonszámot stb.

2017. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor azt érzem, nem én, az elvesztett jövőkép hiányzik neki. Mindig emlegette, hogy számára tökéletes feleség, anya lettem volna. De aki élt már együtt ilyen emberrel, tudja, hogy pokol. És mivel semmit nem ismer el, tanulni és változni sem lesz soha képes.
2017. febr. 17. 10:32
 3/6 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Mert nem kizárólag nárcisztikus, hanem egy nárcisztikus manipulátor. Olvass róla:


[link]

2017. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet borderline is, akkor sokáig nem szabadulsz. Ez inkább az önigazolásról szól, hogy ő milyen nagyszerű, nem lehet csak úgy szakítani vele. Neki nem kellesz igazán, vagy legalábbis nem tud olyan kapcsolatot nyújtani, amelyben te boldog lehetnél, de azért másé se legyél, ha már az övé voltál. Az egyértelmű lekoptatás majd ha ez nem segít, az egyáltalán nem válaszolás jó taktika, csak nem egyik napról a másikra megy.
2017. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:
100%

Nem tök 8 milyen?

Magadra figyelj, hogy neked milyen.

Ha jó vele, élj vele. Ha rossz akkor meg maradjatok külön.

2017. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Az exem is nárcisztikus, ő is nagyon sokáig "ragaszkodott" hozzám, mert jól beleillettem az ő családról alkotott elképzeléseibe. (Ami nagyjából abból állt, hogy én biztosítom számára a családi hátteret, nevelem a gyerekét, vagyok a cselédje, a lábtörlője, a boxzsákja, miközben ő felhőtlenül éli világát.)

Elég szomorú, ha egy nárcisztikus benned látja a tökéletes feleséget maga számára, mert ez lefordítva azt jelenti, hogy egy alárendelő személyiségnek lát, akinek nincsenek igényei a kapcsolatban, képes teljes mértékben alárendelni magát a másik félnek és kiszolgálni az ő szükségleteit!

Az én exem is sokáig igényt tartott volna erre, úgy is, hogy már mással élt együtt!

Akkor változott a helyzet, amikor pszichoterápiára kezdtem járni és fokozatosan nőtt az önbizalmam, képessé váltam kiállni magamért. Az exemmel a közös gyermekünk miatt tartjuk a kapcsolatot, de már nem lát bennem ideális társat és erre nagyon büszke vagyok. Már nem vagyok elég jó lábtörlőnek való! :)

2017. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!