Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek milyen volt újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt újra összefutni szakítás után az exszel?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek, beszéltetek-e, az ex hogy viselkedett ,mi volt a szakítás oka?

2017. febr. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hát meglepődtem,azt hittem,hogy már nem él. Egyszer csak váratlan összefutottunk,mint derült égből a villámcsapás. Igazából jó volt újra látni,főleg úgy hogy 2 éve nem tudtam róla semmit. Beszélgettünk 2óra hosszát kb. Simogatott,meg fogta a kezem a végén meg csókolóztunk. Hogy miért váltunk el,mert neki fontosabb volt a pénz mint én.
2017. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

"Nagyszerű" érzés volt "összefutni".

Ő szakított, mert... fogalmam sincs miért, bár azt sem tudom miért jöttünk össze.


Ő akart találkozni, így eljött hozzám. Fene hülyén éreztem magam, mert minek jött ide. Beszéltünk, megcsókoltam, visszacsókolt, megkérdezte mi értelme, most megy külföldre. Akkor egy napig újra szerettem, és jó érzés volt aztán elküldtem a fenébe.

2017. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Borzasztó volt. Erőszakos volt. Nem kérek privátot.
2017. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem találkoztunk a szakítás óta, de még sok cucca van itt a lakásban amit hagyott.

félek elég nehézkes lesz, de azon is gondolkoztam amr, hogy inkább itt se akarok lenni, vigye a motyóját, kulcsot dobja a ládába és ennyi.

fogalmam sincs hogy lesz, és hogy fogok viselkedni.

egy másik srácért hagyott el 2.5 éves kapcsolatból lépett ki.

azóta csak magamat keresem...fogalmam sincs mihez kezdjek az életemmel, és teljesen szétcsúsztam.

2017. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kínos volt meg kell hagyni. Ő szakított velem, nem illettünk egymáshoz, egy év kellett hozzá, hogy ez teljesen világos legyen. Nem haragban váltunk el és én is tudtam, hogy jobb lesz így, de történtek a szakítás után dolgok furcsa helyzet alakult ki. Mindig is azt gondoltam, ha összefutok vele mosolyogva ráköszönök és megyek tovább. Ezzel szemben mikor megláttam az egyetemen( nem egy szakra járunk és mindkettőnknek nagyon kevés az órája így ritka, hogy csak úgy véletlenül összetalálkozunk) én úgy tettem mint aki épp nagyon siet a dolgára és észre se veszi, hogy ott van. Szerintem látott úgyhogy utólag kicsit kínosan érzem magam tőle, de akkor nem bírtam volna a szemébe nézni.
2017. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fájdalmas volt annó az elválás,mert volt egy másfél éves fiunk.De vége lett.Azóra eltelt 7 év,baráti viszonyba vagyunk.Viszi a gyereket.Minden ok.
2017. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!