Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik sok év után szakítottak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sok év után szakítottak: mi volt a szakítás oka? Hány év után szakítottatok? Hogy tudtátok rávenni magatokat, hogy a közösen megélt múlttal, felépített közös élettel végezzetek, és az ismeretlenbe vessétek magatokat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Az élet ilyen...egy folyamatos körforgás ahol minden változik.Mi is!!!

Inkább ez az "ismeretlenbe utazás" 1000x mint egy megunt és érzelmek nélküli kapcsolatban maradás.Amit csak a "közösen megélt múlt,közösen felépitett élet" tart össze.

Ennyi erővel anyukádéktól sem kellene elköltöznöd felnőtt korodban...


Változnak az idők és vele változunk mi is.

Amikor lépni kell,akkor muszáj lépni!!!

Különben egész életedben egy helyben fogsz topogni és ezt nagyon megfogod bánni.

Menj és épits fel egyedül egy saját életet és ne a régibe kapaszkodj.


Sok sikert!

2017. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kb 4 ev utan szakitottunk. Meg voltunk hazasok,nem voltak kozos dolgaink csak egyutteles egy alberletben.Igy sokminden nem veszett oda,a szep emlek is keves,max elso 2ev volt szep,de akkor meg tavkapcsolatban eltunk es keveset talalkoztunk lehet azert.
2017. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*meg nem voltunk hazasok...
2017. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 13. évben, és azért, mert teljesen mást reméltünk a kapcsolattól. Annyira mást, amiben a kompromisszum lehetősége sem volt meg.
2017. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 év 4 hónap, kb, és azért, mert nem lehetett vele semmit megbeszélni, bármi baja volt KETTŐNKKEL, már rohant a barátaihoz, hogy mit csináljon.

A szexuális életünket úgy, ahogy volt, kiteregette, persze magát beállítva a fajagyereknek, holott sokszor fel sem tudtam állítani neki, vagy azonnal lelankadt, stb.


Elvileg ő volt a "tapasztaltabb" (egy kapcsolattal), mégis képtelen volt egy olyan egyszerű dologra, hogy kommunikáció, én pedig belefáradtam, hogy nem tudok vele a problémáinkról beszélni.


Ezek fényében nem volt nehéz a szakítás (bár ő dobott - kb. egy héttel, mielőtt szakítotam volna vele -, mert a barátai "rábeszélték"... vicc), kimondottan megkönnyebbültem, miután különmentünk.

2017. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

..utolsóval egyetértek, szinte ugyanaz /lehet a pasi is :D/.. de nem hiszem..

rávenni nem tudod max. eljön a pont amikor besokallsz nálunk így lett a 7.! szakítás már igazi lett..ésszel, ésszel és higgadtan tudomásul venni amit egyes nagyon okosan írt!!

Nagyon nehéz mert ugyanakkor hiányzik, sírok is /két hónapja../.. ha meg ő dob akkor ne sajnáld a párkapcsolat közös játék ha neki nem jó nyilván oka van. Ha nem tudjátok megoldani nem is lesz értelme csak a szívás van..

Talán jobb ha csak szétmentek kis időre..!

Elszántság kell hozzá az tény!

sokan megvárják amíg felbukkan más..

2017. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!