Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utani uj parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utani uj parkapcsolatunk lehet jo?

Figyelt kérdés
Tobb mint ket honap telt el. Nekem es az exemnek is van uj kapcsolata. En nem erzem jol magam,sok hibat latok a jelenlegi partneremben.
2017. febr. 20. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért jó belerohanni az első jöttmenttel egy új kapcsolatba, amikor épp, hogy vége lett a réginek.

Nem kötelező ám folyamatosan párkapcsolatban lenni, sokkal jobban tennéd, ha a pótlékkal való problémázás helyett inkább felépítenéd az életed egyedül, meggyászolnád, lezárnád magadban az előző kapcsolatod és majd csak akkor lépnél egy újba, amikor tényleg a megfelelő emberrel találkozol.

2017. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.
2017. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De egyedul megbolondulnek ugy erzem sokkal rosszabbul lennek. Es nem tudom hogy azert latok e hibat benne mert tenyleg nem nekem valo vagy azert mert nem vagyok kesz egy ujra. De akkor az ex is igy van mint en hogy csak potlek neki az uj?
2017. febr. 20. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítás után belemenekültem egy szexkapcsolatba kb. Ahol a srác annyira idegesített, hogy nem is hiszem el, hogy bírtam ki. Igazából figyelem elterelésre kellett, hogy ne akarjak kb. öngyilkos lenni a fájdalomtól.

Aztán egy hónap alatt összehozott a sors a mostani párommmal, akivel 4 éve boldogok vagyunk.

2017. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Orulok neki! Jo hallani hogy ilyen is van. En is kb igy erzem magam, hogy bele menekultem. Sokszor nehezen viselem en is ezt az egeszet.
2017. febr. 20. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem feltétlenül. Lehet, hogy ő szerencsésen választott és jól megvannak, lehet, hogy nem. Te viszont egyértelműen rossz emberrel jöttél össze, ha már most ilyen problémáid vannak, viszont a kapcsolatfüggőséged fényében nem tudok semmit tanácsolni.. Ha kapcsolatról kapcsolatra ugrálsz kb akárkivel, csak azért, hogy ne legyél egyedül (anélkül, hogy jól tudnád érezni magad egyedül és hogy rendesen megismernéd az illetőt, mennyire illetek össze; ahelyett, hogy önismeretet tanulnál és reális képet építenél fel magadban a párkapcsolati és partnerbéli igényeiddel kapcsolatban), akkor igazából meg is érdemled a sorsod, sajnálom. Csak te tehetsz ezellen, más nem élhet helyetted.
2017. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

1-esnek tökéletesen igaza van! Semmi értelme összejönni valakivel rögtön szakítás után, nem heverted ki az előzőt, nem zártad le magadban, óhatatlanul is összehasonlítod az exeddel, tul. képpen őt keresed az újban is ilyenkor, aztán persze keresed benne a hibákat is, mert ő nem olyan. Az a baj h tök mindegy kivel jössz össze ilyenkor, az ilyen szituban csak veszteni lehet és főleg az új pasid fog veszteni, mert csak a hibákat látod, azt nem h mennyi minden van amiben esetleg jobb mint az exed, stb. Nem mondom h életed párja lenne, de ha az igazival is jönnél össze ilyenkor az sem sikerülne. Több hónap egyedüllét és magadra koncentrálás után, lezárva magadban az előzőt és újra felszabadultan kellene új kapcsolatot kezdeni, akkor tudnál igazán értékelni egy új férfit, hibáival és pozitív tulajdonságaival együtt.

Sajnos az már a te szegénységi bizonyítványod, hogy kapcsolatfüggő vagy és egyedül nem tudsz meglenni, a saját hangulatod jobbítására pedig mást használsz fel és az ő érzéseivel szórakozol.

2017. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"De egyedul megbolondulnek ugy erzem sokkal rosszabbul lennek."


Ezek szerint kapcsolatfüggő vagy. Amíg egyedül nem leszel boldog, addig párkapcsolatban sem leszel az. Ne húzd a srác idejét, ne verd át, inkább hagyd, hogy találjon egy hozzá illő lányt. Te meg legyél szépen csak egyedül, amíg rendbe nem hozod magad.

2017. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én oltári szerelmes voltam,megcsalt,tűrtem.Agresstiv volt tűrtem,mert szerettem.Se kb 4 hónapja vége.Ő keres de nem érdekel,nem veszem fel a telcsit.Ne az exedet keresd a kapcsolatodba,hanem a boldogságot.Légy boldog.Ezt kívánom
2017. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok boldog lenni nelkule...
2017. febr. 21. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!