Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, lehet még valami?

Figyelt kérdés

Szakításunk óta, ami másfél év, írtam a lánynak egy levelet, eléggé szívhez szóló volt. Ő mondta ki a végét, de én bántottam meg (túlsúly). Ő azóta majdnem összeköltözött a pasijával, csak kiment külföldre egy kis lóvét ,,gyűjteni". A levélbe leírtam hogy hogy láttam a kapcsolat végét, hogy mit gondolok az egészről, magamról, az életemről. 2 szép idézetet is írtam neki, ami nem internetről lett szedve, és a levelet papírra vetettem.


Másnap unokatesóm, mivel jóban voltak/vannak, felment hozzá, beszélgetni. Mondta a lány hogy haragszik rám, de amikor olvasta a levelet, meg elmesélte a szakításunkat, könnybe lábadt a szeme. Tehát nem hagytam hidegen.


Unokatesóm azt javasolta, aki eléggé járatos ezekbe a témákba, hogy nagyon jó volt a levél, mert most egy elég nagy érzelmi ,,löketet" adtam a lánynak. De most egyenlőre vonuljak vissza, semmi levél, üzenet, semmit ne tegyek. (Állítólag a pasiba nem fülig szerelmes, mert nem látszott a kisugárzásán, amikor szóba került). Nem veszett fejsze, de most inkább csak magammal foglalkozzak, hogy épüljek fel lelkileg, fizikálisan, ugyanis nagyon megbántam a szakítást, és az érzésem nem változott semmit a lány iránt. rólam is sokat kérdetzett, hogy van-e valakim, ismerkedek-e? egyedül vagyok még.


F.


2017. febr. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Várjál, míg ő reagál. A szerelmet nem lehet erőltetni.
2017. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke. Eszem agaba sincs eroltetni.
2017. febr. 20. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!