Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni és elengedni a volt menyaszonyomat?

Figyelt kérdés

7 hónapja szakított velem. Vannak jobb periódusaim, aztán valahogy mindig eszembe jut. Most is egy ilyen időszakot élek.


Természetesen nem zaklatom. Viszont annyira szeretném újrakezdeni vele. Más lányra rá sem nézek, csak ő jár a fejemben.


Ki, mit tud tanácsolni?


27/F


2017. febr. 20. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Időpocsékolás egy olyasvalakibe ölni az energiádat, aki nem érdemli meg. Elhagyott téged, lesz..rja hogy mi van veled, és még te ennek ellenére is újra akarod kezdeni?


Van benned egyáltalán valami tartás és önbecsülés?

Vagy csak egy papucs vagy?


Zárd le a múltat, ha nem kellesz neki, akkor mit foglalkozol még vele?

Azért nem tudod elfelejteni, mert nem is akarod, és mint tudjuk, nem akarásnak nyögés a vége.


Más lány is létezik rajta kívül, aki tud szeretni téged.


Egyébként pedig nem most kéne sírni, hogy vége a kapcsolatnak, eddig kellett volna tenni azért, hogy az működőképes legyen. Erről csak ennyit. Bocsi.

2017. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"eddig kellett volna tenni azért, hogy az működőképes legyen."


Azért ez ettől bonyolultabb. Ráadásul ez két emberen múlik.


Nem, nem vagyok papucs. Sőt!

2017. febr. 20. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:

"Azért ez ettől bonyolultabb. Ráadásul ez két emberen múlik."


Az ember általában saját magának bonyolítja a dolgokat. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, az is két emberen múlik, hogy tönkre megy.

Biztos te is sokat tettél azért, hogy a párod szakítson veled.

Mind a ketten hibásak vagytok.


Sajnálom, hogy így alakult. Tanul a hibáidból, hogy ne kövesd el újra őket egy következő kapcsolatban.

Zárd le a múltat, tegyél azért, hogy jobb legyen neked.

Fel a fejjel. Az élet megy tovább.

2017. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy le kellene zárnom. Ez a bajom, hogy valamiért nem megy.....
2017. febr. 20. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg le kene zarni...jobbat nem tudsz sajnos. De en megertelek. Engem egy eve hagyott el a volegenyem, es meg most sem tudtam teljesen tultenni magam rajta. Adj magadnak idot. Sok sikert.😊
2017. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tök felesleges ezen emészteni magam és csak az időmet rabolom.
2017. febr. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!