Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megütöttem a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet és most el akar hagyni. Mit csináljak? 21/f

Figyelt kérdés

Légyszives ne ítéljetek el elsőre. A hétvégén voltunk barátnőmmel szórakozni akit egyébként nagyon szeretek és szerelmes vagyok belé, de ő sokszor visszaél ezzel és most is ez történt. Ugye ott voltunk ezen a helyen és hát rengetegen voltak, mi egy társasághoz mentünk de az este folyamán barátnőm is így külön utakra tévedt beszélgetett másokkal is, és a saját szememmel láttam, hogy engedi egy srácnak hogy tapizza a combját és enyelgett vele erre nincs jobb szó. Aztán odamentem megfogtam elhúztam a karjánál fogva és számon kértem, hogy ez mégis mi? Aztán csak mosolygott és szemétkedett, hogy ő azt csinál amit akar. Közben el akart menni de én fogtam a karját és picit jobban megszorítottam a kelleténél és visszarántottam, hogy nem mehet csak így el mondja meg miért csinálja ezt velem. De persze kiakadt, hogy én fájdalmat okozok neki meg tiszta idegbeteg vagyok a sráccal csak beszélgettek stb. Én viszont tudom, hogy hajt rá és láttam amit láttam. Én mondtam neki, hogy szeretem őt és tényleg nem értem miért ilyen velem, miért nem képes normálisan viselkedni... Az előző barátját is megcsalta, ezért nagyon figyelek rá már az elejétől. De mindig ilyen ha iszik teljesen kivetkőzik magából.


Aztán végülis én eljöttem a bnőmet ott hagytam, hogy jólvan akkor csináljon amit akar, de ha megcsal akkor soha többé nem akarom látni. Végülis nem tette meg állítólag pedig sok mindenkit végigkérdeztem utólag. Aztán valaki biztos elmondta volna, nagyon pletykásak az emberek. Tegnap találkoztam csak vele -a barátnőmmel- jött hozzám bocsánatot kérni. Aztán felmentünk hozzám, kibékültünk kábé öt percre aztán én le akartam vele feküdni ő meg nem hagyta. És kitalálta, hogy na most viseljem el a büntetést amit kapok mert őt hogy megaláztam a hétvégén. Én pedig néztem, hogy tessék???? Dehát ő jött bocsánatot kérni! Én aláztam meg??? Akkor ő mit csinált velem??? Megint az a gonosz vigyor ült az arcán, utálom ha ezt csinálja mintha csak szórakozna velem. Én meg mondtam, hogy jó akkor bocsánat, nem akartam megszorítani a kezed, ugye nem fáj már stb? De elkezdte, hogy ez meg a másik, hogy én hogy merek rá kezet emelni(!) és, hogy azért vagyok ilyen idegbeteg mert egy önbizalomhiányos kis p*cs vagyok? Nyugodtan lehetek féltékeny xy-ra (a másik srác) mert ő legalább normális pasi. Én csak néztem, ő közbe vigyorgott, mondom ez most komoly?

Kérdeztem, hogy miért csinálod ezt velem amikor tudom hogy mennyire szeretlek? Erre azt válaszolta, hogy "Mert olyan jó érzés, hogy ilyenkor szenvedsz miattam" Komolyan ezt mondta. Ő amúgy végig rajtam ült az ölembe, én meg kérdeztem, hogy na és ez is jó érzés? És levertem neki egy nagy pofont. Aztán lelöktem magamról felálltam és elmentem. Kimentem a fürdőszobába kifújtam magam pár percre majd mikor visszamentem látom, hogy épp készül elmenni, de meglátott odajött és pofán vágott és mondta, hogy köztünk ennyi volt és, hogy felejtsem el őt mert nem érdemlem meg. Mondtam neki pár "szép szót" majd azzal váltunk el, hogy soha többé nem akarom látni.


Tudom szép történet. Biztos nem értitek mit szeretek ezen a lányon, sajnos ide most csak a rosszak jutottak róla de nem azért szerettem belé mert mindig ilyen volt. Illetve ilyen volt, flörtölős meg mindig imádta ha a pasik odáig vannak érte, de velem nem bánt így előtte soha. Minden tisztelet nélkül kijelenti, hogy élvezi hogy én szenvedek miatta, és előadja, hogy ő a szent aki semmi rosszat nem csinált? Kábé mintha kést döfött volna a gyomromba, teljesen lesokkolt ahogy beszélt velem és tulajdonképpen most bevallotta, hogy ő csak szivat engem? csak játszik velem?

Fogalmam sincs miért, én tényleg nagyon szeretem, sosem bántottam ezelőtt és már így is annyi mindent elnéztem neki. Nagyon hiányzik, nem akarom hogy vége legyen. De ha valóban csak kihasznált akkor ezt mégsem akarom folytatni. Nem vagoyk biztos benne, hogy végig csak szivatott mert úgy éreztem, hogy tényleg kölcsönös amit egymás iránt érzünk, de 1-2 hete lett nagyon ilyen, lehet, hogy van valakije? Teljesen ki vagyok készülve.


2017. febr. 22. 12:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a az egeszett, mar reg megfott az egesz a leveben.
2017. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Ocska ribizli hagyd a fenebe csak szorakozik veled.

Es kihizza beloled a legrosszabbat.

Dobd ki

2017. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme erőlködni.
2017. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
"De ha valóban csak kihasznált ..." Azért ez a kihasználást hogy érted? Szivat, kiröhög, stb érthetö, de kihasználás?
2017. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nokent mondom,h csak szorakozik Veled. Udoritoan viselkedett Veled. Tiszteletlen volt tole,h flortol mas pasikkal es engedi,h tspogassa mas.

O folyamatosan provokalt Teged. Szerintem direkt ki akarta rugatni magat,mert o nem tudja kimondani,h vege. Szerintem az az okat,h mast akar vagx mas van neki.

Undorito,amikor valaki igy viselkedik egy kapcsolatban,mint ez a no. En is ateltem mar,h ezt mondtak nekem ' azt csinalok,amit akarok'.

N

2017. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Egy neves pszichológus írta, aki sokat foglalkozott párkapcsolati erőszakkal, hogy vannak nők, akik egyszerűen kiprovokálják, hogy megüssék őket, és ezt tipikusan az "úgysem mersz megütni" mondattal érik el, miközben módszeresen feszítik a húrt.

Ez mondjuk nem ment fel téged sem, hiszen attól még megütötted és ez egy kapcsolatban elfogadhatatlan. Bár az ütésnél ez esetben nagyobb hiba, hogy ilyen nőt választottál....

2017. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen fölösleges volt megütni. Tényleg ilyen "Mónika show" színvonalon akarod élni az életed? Normális férfi ilyenkor felfogja, hogy a lány r!banc, ennek megfelelően kezeli/használja de soha többén nem veszi komolyan.
2017. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Töröld ki a számát a telefonból, mindenhol tiltsd le, töröld ki, állítsd át fb-on, hogy szingli vagy, este menj el pár haverral sörözni, és tojd le az egészet.

Meglátod, egy hét múlva te se fogod érteni, mit ettél rajta, mire beköszönt a nyárias meleg, már egy normális lánnyal mész fagyizni.


Amit ne tegyél: ne keresd a csajt, ne hívd fel, és végképp ne akarj vele békülni! Ezzel csak annyit érnél el, hogy legközelebb az orrod előtt fog dugni mással, hogy bosszantson. Rájön, hogy veled tényleg bármit meg lehet csinálni.

Aztán a végén úgy is te vagy a szemét, mert megütötted.

Tévedés ne essék: egy kapcsolat szerintem is ott véget ért, ahol egyik kezet emel a másikra. Nem megbocsájtható.

Csak azt mondom, hogy nincs mit sajnálnod, hogy vége.

2017. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány nem szeret téged... hagyd a fenébe.

Ha talál "jobbat" azonnal ott fog hagyni.

De te döntésed...

2017. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon hiányzik, nem akarom hogy vége legyen."


Majd elmúlik. Ilyenkor, amikor hiányzik, akkor jusson eszedbe, hogy milyen egy szemét kis lotyó. Egy percet nem pazarolnék rá a helyedben, letiltanám mindenhonnan, provokálja azt, aki elnézi neki. Egy ócska r-banc, csak idő kérdése, amíg megcsalt volna, de valszeg még akkor is a képedbe röhögne. Aki így viselkedik veled az nem szeret és nem tisztel, hidd el, ennél csak jobb lehet.

2017. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!