Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel már két hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már két hónapja szakítottunk, azonban most kezdett el igazán hiányozni, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egész ősszel együtt voltunk, aztán karácsony előtt szakítottunk. kb 2 hónapot voltunk együtt, szerettük egymást de sokat veszekedtünk és inkább úgy döntöttünk hogy vége. Annyira nem is viselt meg eleinte, de az utóbbi 1-2 héten annyira elkezdett hiányozni, hogy úgy érzem, vissza akarom kapni mert jobban szeretem mint gondoltam volna. Mostmár tudom, hogy nem szabadott volna ilyen könnyen elengedni. Láttam tegnap egy képet ahol egy fiú ölében ül és teljesen padlóra tett. Lehet nem is ő hiányzik, hanem az, hogy legyen mellettem valaki? Ti mit ajánlanátok?
2017. febr. 23. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Megszépülnek az emlékek, esetleg rádöbben az ember hogy akár jó is lehetett volna ha akkor okosabban, érettebben gondolkodnak, és elkezd hiányozni.

Szakítás után én is kb. 2-3 hónapig élveztem az életet, az egyedüllétet, hogy lekerült rólam a tönkrement kapcsolat terhe, aztán szinte egyik napról a másikra elkezdett hiányozni. és nem az hogy legyen mellettem valaki hanem konkrétan Ő. És ez már 6 hónapja tart, és csak erősödik.

2017. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell mérlegelni, amikor ott van az adott helyzet. Hogy hogyan lehet felnőtt ember módjára kezelni a konfliktusokat. Sajnos ezekre sokan később döbbennek rá, amikor már elengedik azt, akivel egyébként működhetne jobban is a kapcsolat. Mindig megdöbbentő számomra, hogy a legtöbben úgy kezelik a (kölcsönös)szerelmet, mintha az minden utcasarkon szembeköszönne az emberrel... Szóval nem igazán tudlak sajnálni, hogy most rosszul érzed magad.

Bár lehet ez az egész csak az önzésedből ered, mert láttad egy másik férfival.

2017. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másikat és akkor majd elfelejted
2017. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!