Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, mennyi idővel egészséges belekezdeni egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt így nem lehet megmondani, meg sok mindentől függ, de mondjuk ha egy elég zűrös kapcsolatból lép ki valaki, utána mennyi idő kell neki, hogy "felépüljön" egy új kapcsolatra?
2017. febr. 23. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Másnap. De nők esetében már a szakítás előtt másik ágba csimpaszkodnak, szóval 0.
2017. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénenként változó...

amikor úgy érzi túltudta tenni magát a szakításon és képes az új kapcsolatban a helyzeteknek megfelelően viselkedni, nem mindenről az ex által okozott sérelem / ex kedvessége jut eszébe...


24F

2017. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mennyi rohadt sok szexista férfi van ezen az oldalon! Minden második kérdésnél, csak a nőket ócsároló kérdéseket/válaszokat olvasom. Elég szánalmas.
2017. febr. 23. 12:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, nem lehet megmondani. Van, aki két hét után képes rá, mások évekig nyűglődnek.
2017. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1 nap
2017. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év kellett egy hosszú (10+ éves) és zűrös kapcsolat után.
2017. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

szánalmas igen?

de ha ennyien ócsárolják, nem gondolod h valamilyen szinten igaz?

tudod egy hazugság 80%-a igaz...ebbe gondolj csak bele ;)


2 hónapja lett vége egy 2.5 éves kapcsolatomnak, 1 év együttéléssel.

Még mindig padlón vagyok, miközben a barátnőmnek már a szakítás előtt volt más (ott a pont első)

Hogy mikor leszek újra kapcsolatra alkalmas ember nem tudom. Lehet már csak hónapok vannak hátra, de lehet évek.

26/F

2017. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Már nem azért, de a nőkre tényleg jellemző, hogy ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba. Némelyik férfire is, persze, de sokkal kisebb mértékben.

De persze, kiálts csak szexizmust mindenért.

2017. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Amikor nem voltam szerelmes, pár hét. A legutóbbi szakításom óta viszont már több mint egy év eltelt, és még mindig nem éreztem úgy senkinél, hogy "hú, összeillünk, kell".

Nem mellesleg nekem is az a tapasztalatom, hogy nőknél ez jóval gyorsabban megy. Persze embere válogatja.

2017. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt érezni kell. Fogod te is :)
2017. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!