Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy megbántál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántál egy szakítást később?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Olyan történetekre vagyok kíváncsi, amikor az adott kapcsolatban nem voltak komolyabb problémák (megcsalás például), amik egyértelmű szakításra adtak indokot. Volt már ilyen veletek, vagy ismertek ilyet?

2017. febr. 23. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Igen volt,de nem én szakítottam.

Soha nem volt egy hangos szavam sem,általam tisztelt nő volt mellettem.

Beleugrott egy újba,vagy csak meg őrült,nem tudom.

Két hét után jött sírva vissza,de én büszke férfi vagyok.

2017. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 te te te válasza:
Hat nekem hivatalosan nem szakitas volt, de erzelmileg megis csak. Tul fiatal voltam, es nem viltam biztos magamban. 14 eves viltam, es a srac kezdett bejonni nekem. Aztan mondta hogy szeret, de bekem ez tul hirtelen volt, tul szep hogy igaz legyen. Megilyedtem, nem lattam rusztan a dolgokat. Hat visszautasitottam. Hat ezzel mind a kettonknek rossz lett, nekem azota is hianyzik, de o nagy csajozo, egy ido utan o is osszejott valakivel, turi tultette mar magat rajtam. Viszont nagyon hianyzik, mar ket honapja nem beszeltunk. Mikor utoljara talalkoztunk, fura volt, egyszer csak kegjelent a hazunknal, es elhivott beszelgetni. Korbejartuk a kornyeket, es hazakisertem. Fura vilt, mintha valamit el akart volna mondani, de csak felesleges csevereszes volt igazabol. Akkor szakitott vele a baratnoje. A vegen bevallottam neki. Megerto volt, de hat valoszinuleg ezzel csesztem el az egeszet. Szoval mar latni sem akar, ahoy azt kivettem..
2017. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, mert elgondolkodtam az életem, meg hogy mit szeretnék. Ez kb már másfél éve. Megbántottam a barátnőmet, aki túlsúlyos volt (bár magas, és csinosan öltözködött), és ő mondta ki hogy vége. Azóta együtt van egy pasival, aki kiment külföldre melózni, én meg írtam a lánynak egy szép romantikus levelet, az érzéseimről. Ismerősöktől tudom, hogy haragszik rám, de nem vagyok ,,veszett fejsze"... Majd látjuk mi lesz belőlle. F.
2017. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!