Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdjem a beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem a beszélgetést az exemmel, ha netán találkozunk?

Figyelt kérdés
Megbántottam, és így másfél év után majd szeretnék tőle személyesen bocsánatot kérni. Tudom ez a minimum amit tehetek. Írtam neki egy levelet, amibe leírtam az érzéseimet, meg 1-2 szép romantikus verset. Az a ,,gond", hogy van pasija, de kiment külföldre melózni. (biztos forrásból tudom, hogy nem fülig szerelmes a pasiba, és én se vagyok ,,veszett fejsze". Csak haragszik rám, amiért megbántottam.) Köszönöm a válaszokat! F
2017. febr. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy hogy ráugrasz, de imádlak, istenem stb... Még a végén azt hiszi nem vagy komoly. Amúgy levélben már megírtad, ha találkoztok, akkor gondolom tudja mit akarsz. Kérdezd meg hogy van, mi van vele,szeretnék személyesen is bocsánatot kérni,és ilyesmi.Sztem ezt mindig a helyzet adja, nehezen tudom elképzelni, hogy ha ő is akar valamit, akkor olyan nehéz lenne továbbgömbölygetni a fonalat, akár abba az irányba hogy kibéküljetek.
2017. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarom, dehogy. Eszem ágába sincs rámozdulni. Először is legalább álljon velem szóba. Ismerősökkel beszélgettem, mondták, hogy oly mélyen megbántottam (túlsúlyos volt, viszont csinosan öltözött), hogy már nem érzni, hogy azt a bizonyos szikrát vissza lehet hozni. Vagy csak nem akarja. Én pedig érzem, és még úgy gondolom van bennem annyi, elszántság, tűz, hogy ha nehezen is, de újra tudnám éleszteni a szikrát. Nem tudom. Holnap jön unokatesóm, aki volt fennt nála, baráti beszélgetésen. Elmondja, hogy mitévő legyek, lenne e 1% esélyem. De lehet hogy egy 4szemközti őszinte beszélgetés után könnyebben el tudnám ,,engedni". Nem tudom. Nagyon kész vagyok emiatt most.
2017. febr. 25. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, hogy azért szóba állt veled. Akkor unokatesód megmondja van e esélyed. És a súlyával bántottad meg, vagy nem értem? Kritizáltad a külseje miatt? Én megbocsájtó vagyok azzal aki még fontos nekem,akkor is ha megbántott,és úgy tudok az lenni, hogy tényleg elnézek felette,elfelejtem neki, de ezzel sok mindenki nem így van.És persze a hiba mértékétől is függ.Jóvátenni sok mindent lehet, ha próbálkozol, attól függetlenül, hogy most mit mondd az unokatesód.
2017. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Masfel ev alatt 1szer irtam neki nevnapjara. Azota semmi. Hagytam , had nyugodjon le. Lehet hiba volt.. elg nagy ,,darab" volt, a szüleim is lattak, talalkoztak vele. Ök mondtak h ez hosszu tavon nekem nem lesz jo, mert szegyellem. Egy kicsi volt bennem, de nagyon beleszerettem. Az az igazsag, h pont az 1 eves evfordulonkon elcuccoltam töle, mert ugy volt h osszekoltozunk. Szüleim javasoltak, h igy lesz a legjobb. Tevedtek. En meg hülye, erzeketlen barom allat, ultimatumot adtam a lanynak, lefogy vagy a kapcsolatunk veszelybe kerülhet. Szavakkal nem lehet elmondani, mennyire megbantam mar ezt. Azota is csak ra gondolok, hogyan tovabb, nem ismerkedem, nincs senkin. Elhiszem h eleg mely tüsket hagytam benne, de szeretnem ,,kihúzni, meg ha a seb meg is marad". Igy közel a 30hoz, mar osszebutorozhattunk volna, lenne kulon eletem, de ezt marhara elcsesztem. Nem tudom mi lenne a legjobb döntes, lepes. Sokat valtoztam, komolyodtam, felnöttem.
2017. febr. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!