Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetbe, ha igen, mit tett?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam a barátnőmet (súlya miatt), ezért szakított. Másfél éve hogy ez történt, és én nagyon megbántam, amit tettem. Az az igazság, hogy még mindig nagyon szeretem. (Szüleim javasolták hogy hosszú távon így meg úgy, ezért mondtam neki, hogy vagy lefogy, vagy a kapcsolatunk veszélybe kerülhet) Sajnos hallgattam a szüleimre, én barom állat. Ismerősöktől tudom, hogy haragszik rám, és nem igazán érzi, azt a szikrát, hogy lenne még lehetőségünk újra együtt. (van pasija, de nem fülig szerelmes bele, kint dolgozik most külföldön). Személyesen szeretnék majd tőle bocsánatot kérni, ez a minimum. Ti mit tennétek? vagy hagyjam a fenébe?
2017. febr. 25. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó voltál.Ez a jutalmad érte.Amúgy meg, ha nem tetszett neked, akkor érthetetlen miért voltál vele...
2017. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok a másfél év alatt, vagy megszakadt a kapcsolat? Ha nem beszéltetek ez alatt az idő alatt, akkor már nem keresném meg személyesen, még ha nagyon lovagiasan is hangzik, egyszerűen írnék neki egy hosszabb levelet, amiben leírom amit gondolok. Újrakezdeni meg biztos nem próbálnám, eleve kapcsolatban van, és azt is gondolom, hogy ilyen csak a romantikus filmekben van, hogy hosszú-hosszú idő után újra összejön egy pár. De ha véletlenül akarnám is, az ő részéről, mint írtad, nem nagyon van esély, tehát még egy ok, hogy ne próbálkozzak.
2017. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem kapcsolatot szeretnek vele egyböl, eloszor is alljon szoba velem...a tobbi majd alakul, ha....
2017. febr. 25. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog veled szóba állni.

Miért tenné? Gondolom, azóta nem fogyott le 42 kilóra, nem változott semmi. Ha akkor a fejéhez vágtad, hogy neked kövéren nem kell, akkor ez nem változott.

És ne kezdd a szüleidre! Ha nekem kell valaki, akkor senki a világon nem fog tudni meggyőzni, hogy így viselkedjek vele! Azt küldöm el a p.ba, akinek a választásom nem tetszik.


Jobbat érdemel nálad, hagyd békén.

2017. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi szepen, igazan lelkesítö vagy. Az a gond, h igazad lehet, nem tudom. Nem is igazan a fogyasrol van szo, mert mar az annyira nem izgat, hogy hihetetlen. Hanem hogy megbantottam. Jo egyertelmu nem a szülok a hibasak, hanem en, h hallgattam rajuk. Ez van, ha mar ezt tettem, igyam is meg a levet..
2017. febr. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!