Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok de nem akarom megbántani, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy én biszex vagyok, a mostani barátom elött csak lányokkal voltam. Kipróbálásként indult ez a kapcsolat, de belezúgtam és járni kezdtünk. Ő nagyon szerelmes belém, nálam viszont csak fellángolás volt, kitisztult a fejem, nem illünk össze, mást képzelünk el a jövőben (Ő külföldre akar költözni, én nem, ő sok gyereket akar, én max egyet, ő kutyás, én macskás stb..) ráadásul már mennék vissza a lányokhoz...

Tudom rettentően gyáva alak vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok a szemébe mondani az igazságot, amúgy is van benne hajlam az öngyilkosságra (néha olyanokat mond hogy nem bírná elviselni ha elveszítene, meg hogy belehalna ha én nem lennék neki) és én tényleg nem akarom bántani őt, már 8 hónapja együtt vagyunk és ennyi idő után mit gondolhat ha kidobom?

Valószínüleg azt, hogy csak játszadoztam vele, de ez nem igaz, mert szerettem, csak elmúlt az érzés, nem ő az igazi, ennyi...de ezt egy öngyilkos hajlamú embernek elmondani lehetetlen....

Ti hogyan vetnétek véget egy ilyen kapcsolatnak?

20/L



2017. febr. 26. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jobb elöbb mint mèg egy èvet szenvedni egy kapcsolatnak aminek nincs jövője.. minnél tovább húzod, annál fájdalmasabb lesz neki, ès nehezebbé válik a dolog.. mint amikor egy befőttes gumit nyújtasz és a végèn szétpattan.. Az öngyilkos dologgal nem lehet mit tenni, nem a te hibád, ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon. Minden embernek meg kell tanulnia a párja nélkül élvezni az életet, nem lehet a párkapcsolat az ember egyetlen mankója. szóval minnél elöbb, annál jobb.Legyèl vele őszinte, mást nem tudok ajánlani.
2017. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ő nem tudja, hogy biszex vagy. Amúgy ezt nem tudod megoldani annélkül, hogy meg ne bántsd. Szerintem ess túl rajta, ha már eldöntötted. Ez a "nem tudnék élni nélküled" cucc meg szófordulat arra, hogy te vagy szíve kuglófjának egyetlen mazsolája. Nem lesz ettől még senki öngyilkos hajlamú. Az meg a másik, hogy nem a te felelősséged, hogy ki hogy öngyilkolja meg magát. Legyél tapintatos, de egyértelmű és minden rendben lesz.

30/f

2017. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szakítani nem lehet sérülés nélkül. Főként igaz ez olyan emberre, akinél még lent van a lila köd.

Az öngyilkolás pedig érzelmi zsarolás. Én mederbe terelném a témát, tehát megvárnám, hogy ilyeneket mondjon majd közölném vele, hogy ez nagyon szemét dolog, hogy ilyeneket mond, ezzel próbál sakkban tartani. Nem szimpatikus és ezzel mar el magától.

Tapintatos csak úgy tudnál vele lenni, ha hagysz neki időt. Mondod neki, hogy vagy történik valami változás, vagy te lépsz. kap egy hónapot. és akkor ő mondja ki. vagy meg szeretnéd próbálni külön, hogy hiányzik-e még.. aztán ugyebár nem fog, bár ki tudja.

2017. febr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudja hogy biszex vagyok, úgy ismerkedtünk meg, hogy csak kipróbáljuk, alapból azt mondtam neki hogy leszbikus vagyok...

Olyan könnyen mondjátok, valahogy ez nekem nem megy :/ Persze nem akarom sokáig húzni, de bántani se akarom...

2017. febr. 26. 00:50
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Már nem azért, de az ilyen "leszbikus vagyok" biszex lánykák miatt nem hiszik el a pasik, ha valaki tènyleg leszbikus és emiatt nem lehet őket levakarni, szóval leszokhatnál erről, mert így mindenkonek könnyebb lenne, bocsi az offért köszi. L/L
2017. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 crudy ***** válasza:
100%
Az első három annnyira logikusan és egyertelmüen válaszolt, hogy én már nem úgy fogok. 20 éves vagy és nem tudsz oda állni valaki elé és azt mondani, hogy sajnálom ennyi volt? Értem, az empátia olyan fomtos, hogy észre se veszed, hogy magadat próbálod menteni a tudattól, higy fájdalmat okoztál neki mert egyértelmű, hogy elöbb utóbb szakítani fogsz vele, egyértelmű, hogy csak félsz a bűntudattól. 20 évesen már el kell kezdened begyakorolni az önállóságot mert ennél komolyabb morális problémáid lesznek és akkor már nem az lesz a következmény, hogy valaki pár hétig szarkedvü lesz.
2017. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves lányoknak azért nem hiszik el ha azt mondja leszbikus vagyok, mert sokan csak úgy rávágják, aztán hogy mi van mögötte. Épp csak olyan korszakát éri. Ezért mondom mindig, hogy aki biszex az jobban vonzódik a saját neméhez. Mondjuk én azt sem értem, hogyan képzeled el, hogy akarsz családot, meg egy gyereket. Minek alapon,de ezt mindenki maga tudja,ha talál hozzá társat.És itt jön az a képbe,amikor az ember magával jobban törődik,és annak ellenére tudja a beállítottságát, hetero kapcsolatba kezd.Amikor meg belekezdünk valamibe úgy hogy ah csak megpróbáljuk abból ritkán van olyan hogy tényleg csak úgy együtt vagyunk semmi érzelmi kötődés nincs.Egyik részről biztosan lesz, tehát valaki szívni fog.Utolsóval értek egyet.MEg kell mondani neki, elmúlt részedről az egész,mások a terveitek,mások a céljaitok. Mondjuk 20 évesen minek arról beszélni hogy külföldre menjünk, és gyereket akarunk,főleg nem egy biszexel.
2017. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit írsz utolsó, de nem én eröltettem az elején a dolgot, és kiváncsi voltam hogy mi lesz ebből. Akkor mèg nem gondolkodtam család tervezésen, meg semmi komoly dolgon, csak hogy menne e pasival. De közben beleszerettem és komolyra fordult a dolog. Nem hitegetni akartam, meg átbaszni, egyszerűen csak elmúlt ez a fellángolás, és vissza akarok térni az eddigi életemhez...
2017. febr. 26. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Én megértelek hogy megakartad próbálni,oké.Senki nem tudja mi lesz belőle, fiatalon én se gondoltam át mindent.De mivel nem hetero vagy,ezért legközelebb jobban át kell gondolni.

Az meg a srác részéről hülyeség, hogy gyerek család, költözés, naná hogy nem akarod.Teljesen megértem,akkor is ha hetero lennél.Fiatal vagy mindenképp hozzá.Nem kell ecsetelni hogy miért nem, meg belebonyolódni,mert vita is lehet belőle.Elmúlt, más célok,más tervek, nem így képzeled el, és főként, hogy elmúlt.Ilyen van,kiszerettél belőle.

2017. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben...


Köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 26. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!