Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy léptetek túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy léptetek túl egy hasonló kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Már többször összejöttünk és mindig azt gondoltuk,hogy majd most más lesz és megjön az a bizonyos érzés,ami az elején megvolt. Mindig pár hónapig tartott a kapcsolat, de nem változott semmi és egyikőnknek se volt az igazi.

Tudom,hogy számomra nem ő az igazi és egyre több minden volt az illető személyben ami nem tetszett,de azért voltak szép pillanatok. Annyira rossz érés akkor is, ha tudom,hogy nem vele szerettem volna leélni az életemet.

Ti mit éreztetek és hogyan vészeltétek át? Mit javasoltok?

Szerintetek működhetne az,hogy néha dumálgatunk esetleg jó pár év múlva találkozunk is vagy ilyesmi,szóval hogy egy baráti kapcsolat legyen,mert eddig is szinte olyan volt...



2017. febr. 27. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a néha néhai találkozások csak feltépnék időnként a régi begyógyult sebeket, és mindig lenne utána egy rövidebb nehezebb időszak...
2017. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom, annyi különbséggel,hogy mi egyszer sem szakítottunk, hanem együtt voltunk négy évig egyfolytában. Ráadásul mindkettőnknek ez volt az első komoly kapcsolata. Nagyon nehéz volt kiszállni belőle. De meg kellett hoznunk ezt a döntést. Először nagyon hiányzott, ezért néha találkoztunk barátilag, ami nekem segített. Utána egyre kevesebbszer. Míg szépen lassan, szinte megfelejtkeztünk egymásról. Évekig már csak alkalmakkor írtunk, szülinap, karácsony stb. Aztán most már ez is megszűnt. Nem is tudom, hány éve nem beszéltem már vele. Néha hiányzik, de már van másik párkapcsolatom.

Szerintem az sokat segített, hogy szakítás után is csak szép lassan távolodtunk el egymástól. Egy olyan kapcsolatban, ahol már mindkét fél tudja, hogy nem ez az igazi, és közös megegyezés alapján szakítanak szerintem segít az, ha utána még tartják a kapcsolatot.

2017. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak meddő gatyázás. Hagyd őt a csudába, annyi potenciális párjelölt van, mint égen a csillag. Keress olyat, akivel megvan az összhang, megvan a tűz. Vele sem fog örökké tartani, de ha odafigyelsz, megint tanulsz valamit, aztán megint. És mire eléred azt a kort, amikor megállapodni szándékozol, amikor megtalálod azt a személyt, aki mellett le akarsz horgonyozni, addigra te is olyan személlyé válsz, aki mellett érdemes kikötni.
2017. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!