Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi lehetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a másik srác titka, amivel el tudta hódítani tőlem a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Bevezetőként hozzátenném, hogy ez az elhódítás már több mint egy éve volt, csak most kezdtem el gondolkodni ezen a dolgon.


Na de a lényeg, én a lánynak a második barátja voltam, az első ugyanez a srác volt, aki aztán megint elszedte előlem. Még mielőtt velem jött volna össze, másfél hónapot voltak együtt, amikor aztán a srác szakított vele, mert nem érezte a vonzalmat az exbarátnőm iránt, de maga a kapcsolatuk is komolytalan volt, meg a srác csak a saját problémáiról tudott beszélni.


Aztán jöttem össze én a lánnyal, nem volt semmi extra, egészen addig, amíg ez a srác közben nem lett szerelmes belé. És elkezdte fűzni, de úgy, hogy könyörgött neki, mondta, hogy bármit megadna azért, hogy vele legyen, meg a többi baromság, egyszóval lealacsonyította magát, kibújt a férfi méltóságából, és kb. alattvalóként udvarolt. Ennek szellemében még egy nyakláncot is adott neki ajándékba.

Volt barátnőm el is mesélte ugye nekem, hogy így próbálkozott be nála, és mennyire nevetséges, meg hogy mit akar, hiszen régen ő sohasem volt fontos neki, mindig a saját problémáit helyezte előtérbe, miközben az ő érzései nem érdekelték stb..


És ehhez képest, hogy ilyen szerencsétlenül próbálkozott be nála a srác, rá kb két hónapra a volt barátnőm szakított velem, és összejött (újra) ezzel a sráccal.


Szerintetek mi lehetett a titka, amivel ezzel a negatív, picsogó, kiskutyaként könyörgő személyiséggel el tudta érni, hogy az exbarátnőm hozzá vonzódjon, és lecseréljen rá engem?


Nem a frusztráció miatt jött a kérdésem, hiszen már régen volt ez a dolog, meg már nem is érdekel maga az exem, csak erre nem tudok rájönni, hogy hogyan érte el ezt a srác, mert köztudott, hogy az ilyen "én bármit megadok neked, csak könyörgöm, legyél velem" típusú hapsik nem szoktak imponálóak lenni a nőknek.



2017. márc. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi titka nem volt szerintem.Nem azért ment vissza,mert könyörgött, hanem a csaj neked nem ismerte be, hogy valójában még mindig az exe után vágyik.Sajna.
2017. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tenyeren hordozás imponáló.

Emelett pedig az első szerelem mindig fontos marad. A férfi könyörgés pedig elgondolkodtató, hisz lehet h tényleg szereti. Ebben a sztoriban a kérdés inkábbaz h te h reagáltál a srác teperésé

2017. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem imponálna, főként nem mennék vissza exhez,ha egyébként nem érzek iránta semmit. Úgyhogy itt érzelmek maradtak(1)
2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

valószínűleg csalimadár voltál.

végig érte volt oda és veled mutatta meg a másiknak,hogy igenis pótolható és mit veszíthet,ami elég rendesen le is esett neki.

és amikor már látta a gyereken,hogy tényleg leesett a lényeg,akkor feleslegessé is váltál.

lényegében egy féltékenyítési eszköz voltál,plusz ugye puha pötcs is,mert nem intézted el a riválist,nem érted el,hogy leszakadjon a nődről,ami szintén alul értékelté tett a csaj szemében.

2017. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!