Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított a barátnőm olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scratch12 kérdése:

Szakított a barátnőm olyan indokokkal, hogy egyedül akar lenni nem akar és nem is tudna szeretni senkit. Hogy össze van zavarodva, fél az érzéseitől. Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Tehát 21 éves lány. Volt egy 4 éves párkapcsolata amiben sokat veszekedett a párjával és élete legrosszabb 4 évének mondta. Velem kb 2 hónap után jött össze a 4 éves kapcsolata után. 4 hónapig voltunk együtt. Valahogy ennyi idő után hagyta el a 4 éves párkapcsolatát is össze jött egy másikkal. 2 hónapig volt vele és vissza ment a 4 éves kapcsolathoz. Én törődtem vele. Figyeltem rá és ez neki új volt,hogy valaki jó hozzá. Olyanokat írt/mondott, hogy örül,hogy vagyok neki hogy nem akar elveszíteni. Láttam is a szemében a viselkedésén,hogy tényleg szeret velem lenni. viszont tudni kell azt is róla, hogy nagyon zárkózott. És nehezen vagy egyáltalán nem is lehetett vele meg beszélni a problémákat az érzéseit

Nem bízott meg bennem teljesen az előző 4 éves kapcsolata és az egykori barátai miatt mert nagyon át verték. Sose veszekedtünk és el kezdett megnyílni nekem. Ezekkel az indokokkal amikkel szakított engem is nagyon össze zavart és szakítás után pár nappal össze is vesztünk. Nagyon csúnyán meg bántottuk egymást. Viszont tényleg lehetséges, Hogy talán tényleg azért szakított mert meg ijedt volna az új dolgoktól? Hogy valakibe nagyon bele szerethet? Hogy valaki törődik vele? Tényleg össze zavarodott volna?? Sírva vált el tőlem az nap mikor szakított és csókkal.



2017. márc. 17. 02:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az jött be neki hogy kedves vagy vele, nem volt szerelmes, de túl sok mindennel nem foglalkoztál már az elején ami miatt ez ide jutott, pl írtad hogy nem lehetett vele megbeszélni az érzéseit és a problémákat?? Mellesleg nem te vagy a hibás az előző csalódásaiért, de itt inkább kifogás, nagyon válogatósak a lányok, sokkal durvábban mint a férfiak így nehéz párt találni. Keress mást.
2017. márc. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!