Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyi idő után tettétek túl magatokat egy hosszú kapcsolat utáni szakításon?

Figyelt kérdés
És addig nőre sem tudtatok nézni? Szóval, totál nem volt kedvetek nőkhöz?

2017. márc. 24. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A leghosszabb ilyen időszak 2 év volt, mármint amíg nőre sem tudtam nézni.

De ha úgy vesszük, soha nem tettem magam túl magam teljesen egyetlen hosszú kapcsolatomon sem, mert mindegyik után kiégett belőlem valami, egyre kevésbé voltam képes igazán megélni, átélni a szerelmet. Mára oda jutottam, hogy szinte képtelen vagyok már bármit is érezni egy nő iránt.

2017. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Értem.:( Sajnálom.
2017. márc. 24. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek. Van akinek hamar megy a gyógyulás, van akinek már több idő kell. És igen, addig bárki is közeledett, egyszerűen negatív érzéseket váltott ki és ezen idő alatt én sem tudtam senkire se úgy nézni.
2017. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Szinte totál ugyanazt érzem, mint amit az #1-es hozzászóló írt. Két hosszabb kapcsolat után senki iránt nem tudok már érezni semmit, hiába próbáltam. Senki nem felel meg nekem, szerintem nálam ez egy ilyen védelmi mechanizmus, amin képtelen vagyok felülkerekedni. Talán ha bízni tudnék, másabb lenne, de a kapcsolataim óta senkit nem tudok komolyan venni.
2017. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hittem egyedül vagyok az ilyen problémámmal de már látom hogy nem. Pacsi válaszolók !
2017. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél év volt 20 év után. Tudtam nőre nézni, de annyira nem izgatott a dolog.
2017. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
:O azt hittem csak én vagyok ilyen nyomi, de úgy látom nem. Két komoly kapcsolat kb fél-egy év volt mire felkeltették az érdeklődésem a nők. Addig mintha nem is lettek volna. Túltenni magam még mindig nem tettem túl magam rajt. Bízni hinni? Amikor mindegyik hazudott, és megcsalt? Soha! Ahogy elkezd ígérgetni egy nő nekem, hogy mennyire szeret és mindig velem akar lenni már lépek is tovább. Mert tudom, hogy pont most hazudott a szemembe.
2017. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Max. fél év alatt kihevertem mindent nagyrészt, mármint ennyi volt a leghosszabb idő amíg újra elkezdtem keresgélni és jól éreztem magam újra.

29F

2017. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!