Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkednek így egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így egyes férfiak?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja véget ért egy kapcsolatom, ami nem is tartott túl sokáig, így nem viselt meg, a gondok leginkább utána kezdődtek. Exemmel nem tartom a kapcsolatot, de vannak ismerőseim, akik ismerik, ők pedig olyanokat mesélnek róla, hogy hirtelen azt sem tudom, sírnom vagy nevetnem kellene rajta...


Tudni kell, hogy nincs nagy önbizalmam, sohasem tartottam szépnek magam, ő pedig mindenkinek azt mondja, hogy soha életében nem akart tőlem semmit, bottal se nyúlna hozzám, én akaszkodtam rá... Ennek ellenére mégis tűrte, hogy náluk legyek, ő hívott meg oda, szóval ezért sem értik a többiek sem a meséjét. Nem másztam be az ablakon, nem hívta ki a rendőrséget, úgyhogy igazán nem értem ebben a logikát.


Mindezek mellett pedig sikeresen ellenem hangolta a családját is. Soha semmi gondom sem volt velük, egy szót sem ejtettem róluk senki előtt sem, ő mégis azt állítja nekik, hogy kígyót-békát hordtam össze róluk. Természetesen elhiszik, ezért őket nem hibáztathatom, hiszen engem alig ismernek, az én szavam áll a rokonukkal szemben, én is a családtagomnak hinnék.


A barátaimnak facén írogat rólam mindenfélét, hogy ne álljanak szóba velem, mert ocsmány egy ember vagyok, nemcsak kívülről, hanem belülről is. Loptam tőle, jelenleg is nálam van a bankkártyája, állítólag csak a jó szándéka miatt nem jelezte ezt a rendőrségnek... Haverjaim jót nevetnek rajta, de nekem már fárasztó, amikor minden napra jut olyasvalaki, akinek írt az ügyemben.


Másfél hónapig voltunk együtt, soha életemben nem bántottam egy szóval sem, nem haraggal mentünk szét, nem működött, ő közölte velem, én ezt tudomásul vettem, sem előtte, sem utána nem zaklattam. Kérdés: ha a kapcsolatunk véget ért és azóta sem találkoztunk, akkor mi élvezete van abban, hogy bánt engem? Mert egyszerűen nem értem a dolgot... Van egy pár exem, ők érdekes módon nem bántottak egy szóval sem, pedig volt csúnya szakításom, mégis meg tudtuk beszélni normális hangnemben a dolgot pár nappal később és lezárni a kapcsolatunkat. Ha pedig neki eleve sem kellettem, mert nem tetszem neki, akkor miért kell még szurkálódnia? Hátha van valaki, aki járt már hasonló cipőben és magyarázatot tud adni számomra a történteket illetően.


22/N



2017. márc. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom: szard már le, hogy miket mondd! Az a baja, hogy vége a kapcsolatotoknak és most virítani akar, hogy ő mekkora kan, és meg se viselte az egész, sőt. Örülj, hogy megszabadultál tőle, ne foglalkozz vele!
2017. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát itt valami tényleg nem stimmel....

Ha a szakítást nem Ő kezdeményezte volna akkor mondhatnánk, hogy tüske maradt benne és elégtételt akarna venni azzal, hogy megpróbál lejáratni Téged.

Az hogy utólag mindennek elmond, nem vállalka fel a kapcsolatotokat az arra utal, hogy valamiért cikinek érzi azt, hogy veled együtt volt. Nem tudom, hogy ezt kinek próbálja beadni, a barátainak gondolom bemutatott, szóval valami új partner lehet a dologban.

Úgy gondolom, hogy próbálja magát magasabb piedesztálra emelni azzal hogy tudatosan eltol magától, sőt ezt hangsúlyozandó még beléd is rúg egyet(igazolva önmagát), mindezt azért hogy javítson a renoméján. Elég szánalmas.

40F

2017. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
össze van zavarodva sztem megviselte a szakítás, mivel még mindig veled foglalkozik
2017. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk, azt nem értem, hogy ha cikinek érezte, hogy velem van együtt, akkor miért jöttünk össze? Áh, sose fogom megérteni, azért köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!