Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, haragban váltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, haragban váltunk el, szerintetek?

Figyelt kérdés
A következő történt. 2.5 év után szakítottunk, ezután jött az hogy talált más palit, találkoztak eközben ugyanúgy hozzám fordult segítségért és velemis beszélgetett valamint találkoztunk is. De ugye ezekről én semmit sem tudtam magamtól + pár barátom segítségével jöttem rá, majd amikor ezáltal nem sikerült nekik az egész engem mindenfélének elmondott, tudjátok a szokásos hogy mennyire utállak megspékelve egy kis káromkodással. Ugyan nem tiltott le sehol nemis törölt, és nagyon bosszú szagú volt ez az egész de ha keresne mit tegyek szerintetek? Csak mert részegen a másik pali mellett ugyanúgy nekem mondta hogy hiányoztam neki meg hogy rengeteg emlék előjött benne stb, amint abbahagytuk a beszélgetést mindenhol elkezdte felrakosgatni a jobbnál jobb képeket magáról de gondolom ezis abba a kategóriába tartozik hogy mutassa nekem hogy ő milyen jól van, miszokott ezután következni? Keres/nem keres stb? Ti hogy gondoljátok?

2017. ápr. 1. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ha jól értem szakítottatok ő talált mást és te meg a kis haverjaid keresztbe tettetek neki, hogy veled kibéküljön?

Vagy mit akarsz még tőle?

Keressél mást ő meg éli az életét.

2017. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tettünk neki keresztbe, ez úgy történt hogy egy ismertebb ember akivel baráti kapcsolatban állok megtudta ezt az egészet a másik pali nevét stb stb, ezután én számon kértem az exemet hogy miért kettőnkel foglalkozik egyszerre ő felidegesítette magát jogtalanul és mondta hogy nem foglalkozik a másikkal sem és hogy minden az én hibám én teszem tönkre stb, és az érdekel hogy ez a bosszú féleség ha befejeződött és keresne mi tévő legyek. 21/F
2017. ápr. 1. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Vagy keresel mást vagy hülye leszel és hagyod magad szivatni
2017. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak furcsa nélküle, maga az érzés rossz hogy amit eddig én tettem abban más veszi át a helyem majd később. De emellett pedig nem érzem azt hogy kibírhatatlan hogy nem vagyunk egymásnak.
2017. ápr. 1. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze mert megszoktad már. De fiatal vagy találsz mást akivel talán sokkal jobb is lesz a dolog :)
2017. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem, köszi szépen!:)
2017. ápr. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!