Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szabadulhatnék meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulhatnék meg a gyötrő emlékektől?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hosszú lesz.

Több mint egy éve volt, de még mindig nagy dühöt és utálatot érzek. Az egy dolog, hogy mint kiderült, csomószor csalt, kihasznált, hülyének nézett. A szakítás után zaklatott, a holmim nem adta vissza, semmit, rendőrségnek nem nyitott ajtót, oké, gondoltam, legyen boldog vele akkor.

Utána hívogatott, borzasztó dolgokat írt nekem, hogy nem vagyok életre való, felsorolt csomó mentális betegséget, ami szerinte nekem van, meg hogy meg fogom ölni magam, és úgy jött ki, hogy ő nem akart velem maradni ezek miatt. Csak lestem, mert ezeknek semmi alapja nincs. Mindent összefirkált, ami bántó, persze csak miután leesett neki, hogy nem fog visszakapni.

Tudom, hülye vagyok, hogy ezen rágódok ennyi idő múlva. Egyébként azért hagytam el, mert szerelmes lettem valaki másba, de teljesen tisztességesen kezeltem az egészet, azóta együtt élünk, babát várunk. Mégsem tudok megszabadulni teljesen a dühömtől. Tudom, meg kellene bocsátanom, hogy tovább tudjak lépni, de ezt hogy tegyem meg???



2017. ápr. 7. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva a kiírásom, egyáltalán nem jön le belőle, hogy mennyire megalázott, és mennyit bántott a kapcsolat (3 év) alatt. De higgyétek el, bőven van, amit el szeretnék felejteni.
2017. ápr. 7. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg csak a sértett önérzeted miatt nem tudsz szabadulni a dühtől. Sajnos valószínűbb, hogy nem egészen. Így kicsit felelőtlenség volt új kapcsolatba menni, rendezned kell magadban ezt az egészet.

Először is szakíts meg minden kapcsolatot vele, véletlenül se lásd a fényképét, semmit.

Aztán találj valami elfoglaltságot, amivel nem rá gondolsz. Mivel babát vársz borzasztó furcsa számomra, hogy ez nem elég önmagában...

Hagyd már a csudába, éld a saját életedet, foglalkozz a mostani pároddal és a születendő babátokkal.

Párod helyében meg nem valószínű, hogy belementem volna ilyen kapcsolatba veled, ha tudom, még nem vagy túl rajta...

2017. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi kapcsolat nincs köztünk. Párom sajnálja, mert látja, hogy nekem ez rossz, pl rémálmaim vannak néha róla. Nem jön ez elő napi szinten, sőt, egyre ritkábban, de néha eszembe jut, hogy ennyit még soha senki nem bántott, főleg nem direkt.
2017. ápr. 7. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtad elfelejteni akkor nem vagy tul rajta 100%-an!Engem is az exem alàzott meg de kb kicsivel több mint 2évre rà tudtam komolyabb kapcsolatba bonyolodni !Addig amig nem tettem tul magam addig csak bulizgattam éltem az êletem !
2017. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csurmi ***** válasza:
Nem a kapcsolat emlékétől nem tudsz megszabadulni, hanem attól amin keresztül mentél. Szerintem kifejezetten jó, hogy van egy normális új kapcsolatod, családod, így sokkal könnyebb. A düh és utálat szerintem teljesen rendben van. Vannak olyan emberek, akik iránt nem okos dolog mást érezni. Megbocsájtani - miért ő jóvá akarta tenni amit ellened elkövetett?
2017. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsónak.
2017. ápr. 10. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!