Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több mint 5 eves kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 5 eves kapcsolatnak lett vege lassan 2 hónapja közös megegyezés által. De találkoztam valakivel akivel nagyon jol erzem magam. Bevallottam neki hogy kedvelem es kiderült hogy en is neki. Lehetne több de nem korai ez az egész?

Figyelt kérdés
Teljesen normális szakítás volt..sok olyat tett az exem szakítás utan ami biztatott hogy meg nincs vege de olyat is ami teljesen kiábrándító es nem akarom folytatni vele. En nagyon nagyon szerettem. Es eddig csak arra gondoltam hogy visszaszerezzem. De mostanság egész szepen lemondtam errol es elfogadtam a helyzetet. Elem a magam kis életét. Aztán par hete találkoztam egy sráccal a munkahelyen. Találkozásunk napja ota minden nap beszelunk. Nem mondom hogy nem képzeltem el vele hogy kapcsolatba menjen tovább ez az egész es ugy viszonyul hozzam hogy o is benne lenne. Nem vagyok olyan lany aki meggondolatlanul belelep akarmibe. Nem akarok senkit átverni. De nagyon kedvelem ezt a srácot. De ugy erzem tul koran talalkoztunk. Meg teljesen nem leptem túl az exemen. Felek belelepni. Ti mit csinalnatok ???
2017. ápr. 15. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy amíg nem vagy túl egy szakításon, sokkal rosszabbat teszel magadnak és a másiknak is azzal, hogy egy újabb kapcsolatba mész bele.
2017. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van benne valami...csak olyan fura hogy jolerzem valakivel magam aztán megse jo ha tovabblepek...de ez a helyes döntés ugylatszik
2017. ápr. 15. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont várni sincs sok értelme a semmire... Én a helyedben megpróbálnám, szépen, lassan a dolgokat. Nem kell elsietni semmit. Akár meg is oszthatod vele, hogy nemrég jöttél ki egy kapcsolatból és legyen türelmesebb hozzád. Ha normális akkor megérti, hogy nem búfelejtőnek akarod használni, hanem tényleg szimpatikus.
2017. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Tapasztalatból azt mondom, hogy nem érdemes elszalasztani a lehetőséget!!! Utána ki tudja mikor lesz újabb lehetőség egy kapcsolatra...
2017. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, mi a helyzet. Nem kérném, hogy várjon rám, nem hitegetném, de nem is hagynám, hogy azt higgye, valamit rosszul csinált, vagy félreértett. Aztán ha úgy érzem, túl vagyok a múlton, felkeresném. Vagy lesz valakije, ezesetben így jártál, vagy nem, és akkor elkezdhettek randizni, tiszta lappal.
2017. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam neki mindent. Orult neki hogy őszinte voltam. De tényleg nem akarom kihasználni. En nem ilyen vagyok. Es próbálom ugy csinalni a dolgokat hogy történjenek nem elsietni. De igy is bennem van egy felelem...sajnos
2017. ápr. 15. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kicsivel több, mint 3 éves kapcsolat vége után egy hónappal ismertem meg egy srácot. Én belementem, még úgy is, hogy a srác egy 4 éves kapcsolat után volt néhány héttel. Minden nagyon szép és jó volt, egész addig, amíg az exe fel nem tűnt újra a színen, és érzelmileg el nem kezdte zsarolni. Ha ő nem lenne, minden szép lenne.

Ennek ellenére én belevágnék újra, neked is azt tanácsolom, hogy nyugodtan menj bele, ha úgy érzed, nem fogod később megbántani csak azért, mert az exed véletlenül újra feltűnik. De ha bármikor visszamennél az exhez, akkor ne bánts ezt a srácot, ne kezdj vele semmibe sem. Inkább mondd meg neki, hogy neked most még kell egy kis idő. Ha tényleg érdekled, akkor azt az időt simán kibírja.

Kívánom, hogy jól dönts és boldog legyél.

2017. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Ameddig érzelmileg nem zártad le az előzőt, addig semmiképpen se kezdj újba. Nem lenne korrekt se a pasival szemben, se magaddal szemben.
2017. ápr. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!