Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, szakítás után egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítás után egyből egy másik kapcsolat nektek bevált? Vagy inkább pár hónap pihi utána, felejtés. Mik a tapasztalatok? Kort is legyszi.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy 3 éves kapcsolatból kiléptem, már nagyon rezgett a léc, hogy sgyszerűen újra felkeresem, nagyon szarul voltam lelkileg.


Pont aznap vagy talán másnap tök váratlanul megismerkedtem egy fiúval, akivel igaz, csak 4 hónapig jártunk, de egy kisebb fellángolás volt mégis.


A kapcsolat vége már rossz volt, mikor a kezdeti érzések elmúltak, de...


De hálás vagyok a sorsnak, hogy ott és akkor hozzám sodorta ezt a kapcsolatot, mert anélkúl még biztos a mai napig azzal a 3 éves kapcsolatbelli pasimmal lennék (azóta már 6 évesek lennénk :D )


Szóval igen, beválik. Csak arra figyelj, hogy ne azért jöjj össze az újjal, hogy elfeledd a régit, mert ha nem szereted, akkor íg is űgy is a régire fogsz gondolni és vágyni és ez eleg nagy kiszúrás vele.


18/L

2017. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, tehát 12 évesen, általános iskolában összejöttél valakivel, és erről mesélsz a felnőtt párkapcsolatokban?


Kérdező...szerintem mindenképp jó egy kis szünet. Az ember feldolgozza, esetleg "meggyászolja" a kapcsolatot.

2017. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sziszi... válasza:

Szia.Én egy másfél éves párkapcsolatból léptem ki(akkor voltam 19),rá pár napra megismerkedtem egy fiúval(7éve),és azóta eggyütt is vagyunk,nagyon szeretjük egymást.Időközben lett egy ksfiúnk is,aki már 5éves. :)

Nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt a korai ismerkedéssel.Bár exem,még találkozott volna,de én nem tartottam jó ötletnek,így nem is tötént meg a találka :)

2017. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányinger
2020. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!