Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire komoly? Mit csináljak? Átver a párom?

Figyelt kérdés
Facen rámirt egy lány tegnap aki a párommal találkozgat állítólag,, de ő letagadott engem előtte. Egy közös barátjuk által kiderült hogy előre ki van tervelve az egész szitu és fog kapni egy telefonhívást hogy holnap egy ügy miatt el kell utaznia a páromnak ( egy haverja fogja hivni) de ez csak kifogás lesz előttem mert a lánnyal akar találkozni ismét. Mit tegyek mert ez a hivás ma tényleg megtörtént!! Csak komoly nem szekáló tanácsot kérnék... a lány amúgy fer volt beszéltünk egy két dologról

2017. ápr. 28. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj együttműködő, akkor menj el hozzá, és fogadjátok együtt a párodat. :D Meglepetés lesz. Vagy terveljetek ki valamit, és mondd meg a csajnak, hogy ha bebizonyosodik, hogy tényleg átver a párod, akkor viheti, ha akarja.
2017. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Hoztak valami jogszabályt, hogy csak akkor lehet szakítani, ha megdönthetetlen bizonyítékod van arra, hogy megcsal?

Ezt megette a fene, sose fogsz benne bízni. És igen, sanszos, hogy dugja a csajt.

Tartsa meg, legyen vele boldog.



De ha feltétlenül kell bizonyíték, akkor mondd azt, hogy mész vele. Vagy elkíséred odáig. Esetleg ha kocsis van, akkor elviszed.

Nem fog tudni jó indokot mondani, hogy miért ne.

2017. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az lenne, ha elbacod a titkos találkát.

Visszaírsz a csajnak, hogy minden meg van beszélve, minden rendben, tényleg ...miatt kell elmennie. Hogy bizonyítsa a szerelmét, megkérte a kezed. Imádjátok egymást, babaprojekt indul, nyáron esküvő! Küldj képet egy gyűrűről. Úgyse tudja, milyen a kezed.


Aztán majd a másik​ csaj lerendezi a dolgokat. Gondolom, nagyon magának akarja, ha ennyire bekavar. Ne te koszold be a kezed. ;)

2017. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy várjátok együtt, ez a másik csajnak is jobb lesz.
2017. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az eggyütt várós meglepi nagyot ütne. Mondjuk ha az én párom ilyet csinálna bézbóz ütővel várnám a csajnál nagyon elverném kocsiját meg felgyújtanám már most ideges lettem ahogy csak belegondoltam.
2017. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bézbóz ütő. :D Klasszikus! :D
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mikor megkérdeztem tőle hogy mehetek e vele mert szabadnapot kaptam hát egy óra mulva le is mondták az ügyet .................
2017. ápr. 29. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!