Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, ha a barátnőtök nem venne fel bugyit a szoknya alá?

Figyelt kérdés
Így menne el a barátnőjével kávézgatni meg beszélgetni a városba. Rövidebb szoknyáról van szó ahol könnyen belátni. Az lenne rá a magyarázat, hogy neki létfontosságú, hogy érezze hogy a férfiak odavannak érte és szeret szórakozni meg kacérkodni a férfiakkal. Mondaná hogy szeret titeket és sosem csalna meg, és megígérné hogy soha többet nem csinálná csak ne szakítsatok vele.
2017. máj. 1. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyennel már össze se jöttem volna :)
2017. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Örüljél, hogy legalább szoknyát felvesz.
2017. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 cukilányka 0.0 ***** válasza:
22%
Én sem hordok bugyit, és ahogy észrevettem, ez inkább imponál a férfiaknak, mintsem zavarná őket. :)
2017. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy dolog, hogy igénytelen és nem higiénikus, a másik az, hogy még csak nem is tagadja, hogy egy ótvar nagy lotyó. Az ilyen nem való kapcsolatra.
2017. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez már nagyon durva. Még be is vallja neked, hogy szeret kacérkodni. Én az ilyen nőnek nem nevezett személlyel nem is kezdenék a helyedben. Idióta naiv p***a
2017. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Bugyiban is tudok kacérkodni, nem kell kitenni pcsamat hozzá. Nem azért fogok bejönni pasiknak, mert kilóg a puncim...

A csajnak semmi önbizalma sincsen. Ráadásul nem ettől lesz vonzó valaki.

2017. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Az kellemes, és a hüvelyváladékába ülünk bele. Azigen.
2017. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem az emberek többsége inkább kineveti, ha meglátják a sunáját, mégis mekkora ordas már?
2017. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Felraknam a rosszlanyokra. Ott lehet kacerkodni a sunajaval.
2017. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Szakits vele. Jol lathatoan nem az a ferfi vagy szamara, aki meg tudna adni alapozni neki az onbecsuleset. Inkabb mas ferfiakkal kacerkodik (:

Grat!

2017. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!