Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek a dolgok mennyire normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok mennyire normálisak szakítás után?

Figyelt kérdés

4 éve megalázott az első barátnőm. Azóta is képtelen vagyok kötődni vagy akár ismerkedni.

Mindent elkövettem, amit javasoltak. Sport, hobbi, szórakozás, barátok, munka, egzisztencia, stb.

4 hónappal ezelőttig nem is volt semmi probléma, azóta, hiányzik, bár utálom őt és megvetem. Nekem az az állapot hiányzik, amiben anno voltam.


Mostanában azt képzelem, haluzom, hogy itt van nálam a lakásban, udvaron stb. Többször!

Nem használok tudatmódosítót, nem is iszom, nem élek stresszben.



Nők számára nincs semmi értékelhető bennem. Így ismerkedés kizárva.



24f


2017. máj. 10. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyen szinten nem normális.


pszichológus segítségét ajánlom

2017. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Te konkrétan elmebeteg vagy, menj el dokihoz.
2017. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallucinálsz? Neurológiai tünet.


ÉS ha most jön valaki, és azt írja, hogy "jaj! miért kell elküldeni egyből dokihoz az embereket, ha írnak valamit /rinya-rinya, bla-bla bla-bla/", akkor ... parancsoljon.


Az van, hogy a hallucinálás a SEMMITŐL, az nem egészséges. Neurológushoz vele. Aztán, ha agy tumor, akkor már nem a kötődéses bajod lesz a problémád többé. Így probléma megoldva! Szívesen!

2017. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 3 éve tettek ki, sose dolgoztam fel, de basszus :D Sose hallucináltam vele. Olyan van, hogy néha magamba mélyedve gondolkodok, hogy miért kell egyedül lennem, bla-bla, mit hibáztam de ennyi. Nem látom a házban, semmi ilyesmi.

Inkább olyan van, hogy álmaimba látom őt, és ott vannak dolgok. És nem, nem szexuális jellegű.

2017. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Négy év a k... hosszú idő. Nem egészséges, hogy nem tudtad feldolgozni.
2017. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez pszichológusi témakör már tutira. Nagyon nagy törést okozhatott, amit nem tudsz egyedül feldolgozni. Neked nem ő hiányzik, hanem a párkapcsolat érzése, ami benne manifesztálódik, mert ő a legjelentősebb ember az életedben eddig.
2017. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!