Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem rá magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magamat végre a szakításra?

Figyelt kérdés
Mindig tologatom, most például holnapra tervezem. De megint elbizonytalanodtam, hogy mégis hiányozni fog... de amikor meg előjönnek azok a dolgok, ami miatt szakítani szeretnék, akkor bele tudnék őrülni. Hogyan vehetnék erőt végre hozzá?
2017. máj. 11. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű dolog. Én is voltam ilyen helyzetbe, én úgy tudtam megtenni, hogy előtte pár napig elalvás előtt végig gondoltam azokat a dolgokat, amik miatt szakítani akartam és úgymond magamba szugeráltam, hogy valóban akarom. Meg a találkozás előtt is azokra a dolgokra amik miatt szakítani akartam.
2017. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Szeress bele valaki másba!

Ne csald meg a mostanid, csak egyszerűen keress valakit, akivel kölcsönös a vonzalom és el tudnád vele képzelni magad. Ha eddig eljutottatok, sokkal könnyebb szakítani az addigi partnerrel, mert kevésbé érzed azt, hogy hiányozni fog. Persze ez az ő szemszögéből rosszul hangzik, de az is éppen ilyen rossz, ha egy romlott kapcsolatban rohadtok évekig, mert nincs tököd szakítani. :D Szóval én így csinálnám. :)

2017. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Kapcsolatfüggő vagy.

2. Még nem eléggé rossz a jelenlegi kapcsolat, mert még nem faj eléggé.

3. Te már csak megszokásból vagy vele

4. Elpocsékolod a drága idődet a semmire

5. Élvezed hogy boldogtalan vagy, mert ha nem élveznéd akkor mar rég változtattál volna a helyzeten

6. Nem szereted és nem is tiszteled saját magadat.

2017. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Fogadjunk, hogy mind a kérdező, mind a második válaszadó nő.
2017. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél sorba minden szemétséget, amit veled csinált... úgy könnyebb lesz.
2017. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Asszem a trafikban láttam kitéve.
2017. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most tedd meg! Ne várd meg, míg teljesen kikészít a dolog. Én sajnos vártam. Utólag meg is bántam. Hiányozni fog, de sokkal jobb lesz utána.
2017. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat! Igen, holnap meg fogom tenni, már megbeszéltük a találkozót. Ő nem tudja ugyan mi lesz, de most már meg fogom tenni. Végig gondoltam az egészet, miért is akarok szakítani, mik azok a rossz dolgok, amik miatt nem jó ez a kapcsolat és nem is szeretnék javítani rajta.


#3 válaszolónak:

1. Egyáltalán nem vagyok kapcsolatfüggő. Inkább az a probléma, hogy én szeretnék egyedül lenni, ő pedig mindent velem csinálni, mindent megbeszélni, megosztani. És még sorolhatnám, de ez nem arról szól, hogy meggyőzzelek; de nem vagyok kapcsolatfüggő. De az első párkapcsolatom és már évek óta tart, ezért nehezebb búcsút mondani.

2. Igen, ez így van. Vannak rossz dolgok, de mostanában egész jól elvagyunk MERT már nem is beszélünk a rossz dolgokról.

3-4. Igaz.

5. Nem élvezem, hogy boldogtalan vagyok, bár szeretem kínozni magamat, de nem ilyen formán. Inkább idegesít a másik személy, és nem boldogtalan vagyok tőle (bár a kettő összefügg). VISZONT azért nem változtattam eddig a helyzeten (nem az önmarcangolás miatt), mert sajnos olyan családban nőttem fel, ahol nem lehetett hangom. Édesapám nagyon elnyomott minket, és azt erősítette bennem, hogy egy nőnek nem lehetnek ilyen szintű önálló döntései. Ezeket próbálom levetkőzni magamról és "egészségesebb" lenni.

6. Szeretem magamat, de önbizalom hiányos vagyok a fentebb említett dolgok miatt. Nem tudom, hogy amit érzek, helyesen érzem e, mert nincs mi alapján eldöntsem ezt.


(Amúgy 21/L)

2017. máj. 11. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!