Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri próbálkozni visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni visszaszerezni a volt barátnőt?

Figyelt kérdés
Elhagyott,sok időt voltunk együtt,azt mondja hogy már nem szeret engem.Ha élőben odamentem hozzá meg úgy éreztem hogy nem vagyok számára közömbös.De folyamatosan azt mondja hogy igen. Holott mikor odamentem hozzá beszélgetni,mintha örült volna mikor meglátott és mosolygott.Hosszú idő után ha esetleg nem szeret valóban,érdemes megpróbálkozni hogy újra megszeressen? De már azt sem tudom hogy hogyan vagy mit csináljak.
2017. máj. 22. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. En próbáltam. Utána sem szerettem meg ujra, hiába "szerzett vissza"

Szerettem en. Egy darabig.. Aztán meg nem, vagy nem ugy. Hiába a sok ido. (tortenetesen nekem 8ev biztos volt, es a vege legalabb 3 ev errol szolt...)

En is mosolygok azóta is ha találkozunk orulok is, de nem vagyok / leszek szerelmes ujra belé, mert elmúlt.

2017. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de a szerelem az más....az nem tart el 10 évig.A szerelem az max 1 vagy 2 év. Átalakul a szerelem... Egyszerűen nem értem miért kell eldobni egy hosszabb kapcsolatot a semmibe,főleg ha jól megvoltunk.
2017. máj. 22. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt mondta közömbös vagy neki.

A "mintha" kitételt csak te magyarázod bele.

Teljesen felesleges.

2017. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
újra szerelem miért nem létezik? :( Meg lehet hódítani egy olyan nőt akit már évek óta ismer a másik? Újat mutatni talán?
2017. máj. 22. 22:56
 5/16 anonim ***** válasza:
A meg lehet hódítani egy.. blabla kérdésedre a válaszom nem. Azt sem érdemes. Egyszer olyanom is volt. És nem az sem lett happyend. Max az évek ota tartó jo mondhatni baráti kapcsolatunknak vege lett. Mert ra kellett hogy jöjjek neki ez regen se csak barátság volt nekem meg mar az sem mert kellemetlen lett utana igy megmondanom hogy semmit sem érzek, hogy ne bantsam meg. Szóval nem.. Se a volt pasimmal nem jott ujra össze (3szor sem) es a régi baratomba sem szerettem bele csak volt egy kellemetlen szexuális kapcsolatunk es utana soksok kellemetlen évünk mire aztan hagytuk a fenébe inkább.
2017. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nekem meg nagyon hiányzik,és szeretném visszakapni...Nem tudom elhinni hogy nem szeret engem...Ha van probléma meg kell beszélni szerintem és nem lelépni :S
2017. máj. 22. 23:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Felesleges. Max. szexre.
2017. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez látszik, de hidd el semmi értelme. Latod mindenki ezt írja. Csak az idodet vesztegeted. Igazából az is lehet hogy majd o jon de ha nekiallsz most menni utána tuti bebuktad. Amúgy erdekelne mégis mennyi ideig voltatok együtt es hany evesek vagytok es mióta vagytok külön?
2017. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
18 évesen és 10 évet voltunk együtt.pár hete történt,talán 1 hónapja?
2017. máj. 23. 00:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálkoztam.A párom is uj eselyt adott nekünk,de sokáig nem tartott.

Azt mondta elmúlt a szerelem s bármennyire is szeretné neki ez már nem megy.S nem szerelmes.


Azóta is havonta irkál nekem,hogy mi van velem.Szóval az,hogy örül neked,és nem közömbös nem jelent semmit se.


Egy hónapja mentetek szét érthető,hogy igy érzel,de szerinzem hagyd.

2017. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!