Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hianyzik a volt baratom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hianyzik a volt baratom, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan hirtelen tortent a szakitas, fel sem fogtam rogton az egeszet. Mikor szakitottunk igy ereztem jonak, mivel elegge neheztelt ram amiatt, hogy ket hetig nem tudtunk talalkozni, aztan megsertodtem egy dolgon, amit mondott es mondtam, hogy ha nem vagyok neki igy jo, akkor ne vesztegessuk egymas idejet. Erre o is ugy latta, hogy ha en mar nem erzem jol magan ebben a kapcsolatban jobb ha elvalnak az utjaink. Es mindennek vege lett, tobbet nem is beszeltunk nagyon es az elmult 3 hetben atertekeltem a kapcsolatot, tudom, hogy kicsit nekem is mashogy kellett volna hozza allnom, de igazabol neki is voltak dolgai, amin valtoztatnia kellene. A lenyeg, hogy szerintem nagyon kis piti dolog miatt lett vege es nagyon rosszul esik, hogy mar nem keres. Utana olvastam, higy erdemes e szakitas utan ujrakezdeni, de mindenhol arra jutnak nagy aranyban hogy kar megprobalni meg el kell engedni. Nalunk igazabol az volt a baj, hogy magyon rossz volt au idozites, amikor megismerkedtunk. A kapcsolatunk alatt o is nagyon sokat dolgozott, tulorazott en meg nagyon sokat tanulok mert nehez az egyetem, de vizsga idoszak utan mar konnyebben tudtam volna vele tolteno az idot. Fel evig voltunk egyutt es a nezeteltereseket leszamitva tudom, hogy o jo ember es en is ugy gondolom, hogy az vagyok, csak amig egyutt voltunk es jottek ezek a dolgok, kezdtem elbizonytalanodni. El kellett tavolodnom kicsit a dolgoktol, hogy tisztan lassak. Az is magyon rosszul esett, hogy nem keresett meg, hogy de megis beszeljuk at ujra, neki en kellenek vagy valami. Ez az, ami igy jol esett volna, de semmi. Szerintetek mit kellene tennem?

2017. máj. 22. 23:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gaz lanykent probalkozni? Nem szeretnek konkretan nyomulni, csak pl ha latom valahol, akkor odamegyek beszelgetni, vagy inkabb tegyek ugy mintha eszre sem vennem? Es varjam meg hogy odajon e? Vegulis az is egy jel lenne nekem...
2017. máj. 22. 23:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy elcseszted a "megszoksz vagy megszöksz dumáddal". Legközelebb majd a kompromisszumokra törekedj legalább a kisebb dolgokban.

30/f

2017. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na ezt qmit írtál végképp ne csináld :D

30/f

2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit*
2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van elso, csak arrol volt szo igazabol, hogy volt egy cipom, amit megkert, hogy ne vegyek fel. Es amiatt lettem haragos, mert nem ertettem hogy hogy mobdhatott ilyet.
2017. máj. 22. 23:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Mostmar tudom hogy nagyon gaz lenne probalni megbeszelni igy 3 het utan. Ezert inkabb nem is irtam meg semmi... Csak nehez
2017. máj. 22. 23:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a szakítás nem hirtelen felindulásból történt, hanem már volt előzménye. Sikerült rossz időpontban egymásnak esnetek, és senki nem adta a büszkeségét, mert úgy gondolta, hogy bizony neki van igaza.

Nekem is volt ilyen szakításom, az első 3 napban alig bírtam ki hogy ne keressem, a telefonomat kikapcsoltam és leutaztam vidékre, hogy minél távolabb legyek. Aztán 1 hét elteltével már egész máson járt az eszem, szabad voltam és nem akartam a múlttal foglalkozni. Kipróbáltátok egymást, nem jött össze, majd jön a következő.

2017. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, akkor felgyulemlett, de talan meg kellett volna ott beszelni. En is rosszul reagaltam, o is maga mellett allt es 3 het eltelt... Talalkoztunk milt heten nagyon hulye voltam mert odamentem hozza es megoleltem kicsit beszelgettunk aztan ott hagytam. O most azt hiszi hogy jarok egy sraccal mert latott egy baratja evfolyamtarsammal egy sraccal setalni es tovabbitotta neki... pedig csak egy haver
2017. máj. 23. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Szakítás után érthető ha igy érzed.

Igy voltam vele anno én is,hogy jajj elrontottam,de Ő is hibás volt stb...


Az ilyenekre mindig akkor jön rá az ember amikor már elvesztette.Viszont ne fuss utána. Egy kapcsolat két emberen múlik,és az pedig rajtatok múlt,hogy vége lett.

2017. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy cipő miatt...vagy menjen a pistába. Hát ezután én sem kerestelek volna. Mindenesetre tényleg ne szaladj utána. Máskülönben a következetlenséged levét fogod inni.

30/f

2017. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!