Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Később lehetek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés
fél évet voltunk együtt, szét mentünk mert úgyérzem nem lettem szerelmes, lehet h valamikor ez meg változik ? ha rgy kicsit hadjuk egymást, de nem érzem h miért nem, nagyon jol megvoltunk, de valami még is köt hozzá, nem akarok mással lenni, nem akarok másik csakt se, elvesziteni se akarom de még is ugy érzem nem vagyok szerelems, 23f

2017. máj. 22. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fèl év alatt nem lettél belé szerelmes szerintem később se leszel.

Elsők voltatok egymásnak?


Idővel szerintem ha lesz új lány az életedbe majd máshogy látod ezeket.

Fel a fejjel!

2017. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én voltma neki az első, fuu nekem már egy pár volt, és k..rva sok csalodás ért, lehet h azért,
2017. máj. 23. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!