Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan zavarjam el ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zavarjam el ha nem akar menni?

Figyelt kérdés

elég hosszú a sztori, úgy hogy megprobálom rövidre fogni...


már hosszú ideje együtt vagyunk és hát..az elején jó szép volt akkor még nem ismertem az igazi arcát, amikor megismertem azt akkor elakartam hagyni de mindig más tele beszélte a fejem hogy ő nem rossz csak rá jött a hiszti (hiszti alatt megütött nem is 1x) csak ezt nem szerettem volna elmondani..

és ez többször megismétlődött....

na már amikor "benőtt a fejem" elmondtam azt is hogy bántalmazott már nem is 1x ... újra ismétlődött jött a befojás és épn engedtem..

még rengeteg ilyet tudnák mondani de nem is habozom tovább rátérek a lényegre.


tegnap elötöl már rosszban vagyunk tegnap este megpofozott kint az utcan... és hát most már elég...mondtam neki hogy pakoljon és menjen el ismétlem" nem megyek el mert ezt a szobát én fizetem"

tömören ennyi a lényeg

ha én azt akarom hogy menyen el már ma akkor mit tegyek?



2017. máj. 23. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz Te koltozni valakihez? Szulok? Baratok? Rokonok? De pakolni is egy jo kondiban levo ismerossel menj, akkor talan nem mer megutni...
2017. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendőr? Be van oda jelentve?
2017. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő fizeti a szobát, akkor miért ő menjen el? Neked kellene elmenni szerintem. Keress más albérletet.
2017. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az a gondja,hogy Ő fizeti a szobát mondd Neki,hogy innentől kezdve majd Te fizeted. Egy percig ne tűrd,hogy megalázzon, keress valami megoldást a különköltözésre, még ha egyenlőre átmeneti lesz is, aztán majd rendezed az életedet.
2017. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Albérletben éltek, és fele-fele alapon fizetitek a bérleti díjat, illetve a rezsit?
2017. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Az nem derül ki, hogy ki fizeti a lakást/szobát - mert annak van joga maradni.


2. Ha meg bántalmaz, akkor költözz el és jelentsd fel.

2017. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék arra, hogy ő menjen el.Mennék én és minél előbb.1 perccel sem maradnék tovább, mint amennyit nagyon-nagyon muszáj.Az itt kérdezgetés helyett inkább a máshol való lakhatásomra koncentrálnék.
2017. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!