Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Haragszik az exem testvére....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik az exem testvére. Jogos?

Figyelt kérdés
1 hónapja raktam pontot, a 7 éves kapcsolatom végére. Kívülről minden jónak tűnhetett, de köztünk otthon már nem volt tökéletes a dolog. Hát eljöttem. Most beszéltem az ex párommal, kérdeztem mit szólt a családja. A szülei semmit, a testvére dühös rám. Kérdeztem mit mondott, azt válaszolta jobb, ha nem tudom. Most ez jogos? Elhiszem hogy félti a testvérét, de ez a mi dolgunk nem? És az én életem. Ha én úgy éreztem nekem ez így nem megy tovább, és változtattam, akkor ő mire fel dühös?
2017. máj. 23. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged, ha még csak nem is neked mondja? Már végképp nem kell velük foglalkoznod.
2017. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Hagyjad békén az exedet, hogy túl juthasson rajtad és je akarj továbbra is az élete része lenni. Semmi közöd nincs már hozzá, a testvéréhez meg végképp
2017. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad... félti a testvérét, de nincs köze hozzá. Mit kell ezt tovább ragozni? Szerintem teljesen érthető a szituáció.
2017. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem jogos, akkor majd nem lesz dühös az ex testvére, vagy mi lesz?Nem mindegy az már neked, őszintén?Leléptél, akkor foglalkozz a saját életeddel.
2017. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyáltalán az exszel beszélni? Lezártad, vége, nem mindegy ki mit gondol?
2017. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan az volt a legelső gondolatom, amit itt mindenki más írt: Mit számít hogy az exed testvére éppenséggel mit szól?! Miért foglalkozol te azzal?
2017. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te a férfi vagy ,vagy a nő ? És a válaszolók neme is érdekelne.Gyerek ,házasság volt?
2017. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szard már le, jól írták a korábbi válaszolók
2017. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
az a baja hogy őt nem d*gtad meg :DDDDD
2017. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# Na persze, mi más?
2017. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!