Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után másfél hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után másfél hónappal még normális, hogy nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

Egy öt éves kapcsolatról van szó, nagyon szeretem Őt és erre csak a szakítás után jöttem rá mennyire is fontos nekem. Voltak hibáim amiket nagyon bánok és ma már mindet máshogy csinálnám, visszafordítanám, de már Ő nem szeretné :( ha újra az enyém lenne mindenre odafigyelnék és sosem engedném el :( ezt érzem most a napjaim úgy telnek, hogy vegetálok kb, minden este sírok, minden reggel remegek, egész nap szomorú vagyok a munkahelyen is, rá sem tudok nézni másra, mert folyton Ő jár a fejemben...

23f


2017. máj. 23. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem egy év volt ilyen anno...ha rám hallgatsz: sport, hobby, barátok, nyitottság...előbb- utóbb jobb lesz...sajnálom.Amíg nem leszel érzelmileg semleges ne kezdj kapcsolatba.
2017. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, hasonló helyzetben vagyok én is, ha gondolod írhatsz nekem.
2017. máj. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon nehéz, nagyon hiányzik az ölelése, az, hogy mellé bújhassak és érezzem őt... nagyon fáj, hogy többet nem lehetek vele úgy.
2017. máj. 24. 07:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt élem át. Én sem érzem normálisnak ahogy érzek, 1 hónapja vagyok így. De Te sem és én sem tudunk mit tenni. Valahogy el kellene fogadni a dolgot. Nem lehet mit tenni ha már nem akarnak. Hidd el mindent megpróbáltam hívtam, írtam, találkoztam a volt párommal (ő amúgy szerintem nem is keresett volna) ígértem változást... Semmi ugyanaz a válasz nem szerelmes, ez nem megy, nem hisz ebben a kapcsolatban, fogadjam el. Annyit értem el, hogy baromira megaláztam magam. Ettől még rosszabb. Annyi, hogy annak ellenére, hogy hiányzik és szeretem már nem mernék vele találkozni vagy beszélni mert nem bírnám elviselni újra a visszautasítást. De ennek ellenére nézem a telefont és várom a csodát.
2017. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem 3 éves kapcsolatom áll most romokban. Várom a barátom döntését, hogy együtt maradjunk e vagy sem. Nagyon szeretem őt és ő is engem,de ő még nem élte ki magát és nem akarja, hogy ez egész életében vele legyen.

1,5 hete tart a szünet egy hónapot kért. Én is borzasztóan érzem magam próbálom magam felkészíteni a legrosszabbra, de nagyon nehezen megy. :(

2017. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normàlis, de az màr nem, hogy kvàzi el kellett veszítsd, hogy értékelni tudd. Erre mondjàk hogy késő bànat:(. Egy dolgot tehetsz: tovàbblépsz és tanulsz belőle, hogy a jövőben, màs kapcsolatban, màs lànnyal ne legyen ugyanez. Ismerd meg magadat jobban, hogy felismerd a sajàt érzéseidet, és ne akkor jöjj rà mennyire szeretsz valakit amikor màr késő. Még egy dolog: ne alàzd meg magad visszaszerzési akciókkal. Felesleges.
2017. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 hónapja érzem ugyanezt.. meg tudnám számolni, hogy azóta hány nap telt el sírás nélkül kb.
2017. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9,5 éves kapcsolatból szállt ki a lány, mert nem tudott megbocsátani nekem. Én összeomlottam, vártam, hátha mégis békülhetünk. Ehelyett a sógornőjének testvérével kezdett ki és jöttek össze. A szépsége, hogy már alattam bontakozott ki a dolgot. Egyébként piszok kemény elfogadni azt a tényt, hogy nem tart rád igényt valaki, aki korábban veled volt és aki a világot jelentené neked. Viszont annyit tudok mondani, hogy napról-napra jobb lesz. az én példám is ezt mutatja... (2 éve dobtak ki)
2017. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben azért a màsik helyébe is bele lehet képzelni magunkat, nem csak önsajnàlatba fulladni. Biztos nem ok nélkül dobnak el az emberek 3- 5-8- 9 éves kapcsolatot. Abban azért a dobott félnek is vastagon benne van a keze.
2017. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze mindkét félnek van benne része, de azért vannak olyan szakítások, amikor egy adott helyzet miatt történik meg. Engem ma dobott ki a barátnőm, mert kiakadtam azon, hogy hazudozik állandóan. Tegnap még nála voltam, az ágyában vele együtt, ölelgetett, csókolgatott, ma meg kitalálta, hogy zaklatom, csak mert felhívtam és vele akarok lenni. Inkább az a probléma sokszor, hogy valaki beleszól a háttérben és valamelyik fél ezáltal irányítva van, nálunk a lány anyja eldöntötte, hogy én nem akarhatok vele lenni.
2017. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!